Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Baskın Kostümünü Kullanacak mı?

Sanji baskın kostümünü kullanacak mı?

• Kullanacak.

Kullanılan: 234 92.1%
  • Kullanmayacak.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu nasıl Zoro vs Sanji'ye geldi yine? :D
Luffy>Zoro>Sanji. 2 yıl önce de, 2 yıl sonra da durum bu.
Bu zaten tarışılmaz bütün tayfaların sağ kolları sol kollarından güçlüdür. Serinin tamamında bunu gördük. Sanji'yi eziklemek için Zoro'yla kapıştırıyorlar sürekli. Kimse demedi ki Sanji>Zoro'dur diye. Zoro, Mihawk'ın önünde secde edince gurursuz olmuyor, Sanji Germa 66 techizatını giymem dedikten sonra giyince gurursuz oluyor. Garip bir kafa yaşıyorlar ama anlamadım ne içtiklerini.

İki yıl sonra Luffy>>>Zoro+Sanji:gamyon:
Tıklar mıklar önemli değil. O sürekli değişir, yoruma dayalıdır falan. Sıralama belli sonuçta.
Bu zaten tarışılmaz bütün tayfaların sağ kolları sol kollarından güçlüdür. Serinin tamamında bunu gördük. Sanji'yi eziklemek için Zoro'yla kapıştırıyorlar sürekli. Kimse demedi ki Sanji>Zoro'dur diye. Zoro, Mihawk'ın önünde secde edince gurursuz olmuyor, Sanji Germa 66 techizatını giymem dedikten sonra giyince gurursuz oluyor. Garip bir kafa yaşıyorlar ama anlamadım ne içtiklerini.
Bana çok yanlış yerden geliyorsun. Sanji, giymem dediği kostümü kadınları dikizlemek için giyiyor. Sen gelmiş burada Zoro ile aynı kefeye koyuyorsun. Sanji gömülmesini istemiyorsan, iki olay arasındaki farklara da dikkat etmelisin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık