Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Baskın Kostümünü Kullanacak mı?

Sanji baskın kostümünü kullanacak mı?

• Kullanacak.

Kullanılan: 234 92.1%
  • Kullanmayacak.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tıklar mıklar önemli değil. O sürekli değişir, yoruma dayalıdır falan. Sıralama belli sonuçta.

Bana çok yanlış yerden geliyorsun. Sanji, giymem dediği kostümü kadınları dikizlemek için giyiyor. Sen gelmiş burada Zoro ile aynı kefeye koyuyorsun. Sanji gömülmesini istemiyorsan, iki olay arasındaki farklara da dikkat etmelisin.
Olay tıkları geçeli çok oldu yalnız. Sanji ve Zoro arasında tık* ölçü birimi hala geçerlidir ama.

Tıklar mıklar önemli değil. O sürekli değişir, yoruma dayalıdır falan. Sıralama belli sonuçta.

Bana çok yanlış yerden geliyorsun. Sanji, giymem dediği kostümü kadınları dikizlemek için giyiyor. Sen gelmiş burada Zoro ile aynı kefeye koyuyorsun. Sanji gömülmesini istemiyorsan, iki olay arasındaki farklara da dikkat etmelisin.
Büyük yanlışın var, Sanji kostümü ilk giydiğinde görünmezlik yeteneğinden habersiz. Orada insanları korumak için giyiyor. Aynı mangayı okuduğumuzdan emin olamıyorum artık. Zoro'yla da kıyaslayan olmadı. Zoro yaptığı zaman problem yok. Sanji yapınca verilen tepkiler çok saçma geliyor.

Büyük yanlışın var, Sanji kostümü ilk giydiğinde görünmezlik yeteneğinden habersiz. Orada insanları korumak için giyiyor. Aynı mangayı okuduğumuzdan emin olamıyorum artık. Zoro'yla da kıyaslayan olmadı. Zoro yaptığı zaman problem yok. Sanji yapınca verilen tepkiler çok saçma geliyor.
Sanji, hamama neden gitti? Kostümü neden giydi? Atar mısın bana o sahneleri. Hangi mangaları okuduğumuzu karşılaştıralım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık