Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Baskın Kostümünü Kullanacak mı?

Sanji baskın kostümünü kullanacak mı?

• Kullanacak.

Kullanılan: 234 92.1%
  • Kullanmayacak.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu zaten tarışılmaz bütün tayfaların sağ kolları sol kollarından güçlüdür. Serinin tamamında bunu gördük. Sanji'yi eziklemek için Zoro'yla kapıştırıyorlar sürekli. Kimse demedi ki Sanji>Zoro'dur diye. Zoro, Mihawk'ın önünde secde edince gurursuz olmuyor, Sanji Germa 66 techizatını giymem dedikten sonra giyince gurursuz oluyor. Garip bir kafa yaşıyorlar ama anlamadım ne içtiklerini.
Aşırı yanlış bir örnek ve karşılaştırma.

Zoro tayfa için eğiliyor rakibine. Mihawkın sözüde malum zaten.

Ama Sanji de detaylar farklı. İlk başta giydiğinde; hadi arkadaşları için sözünü yuttu denildi ama hemen sonra adam aynı gücü hamamda Kadın röntgenlemek için kullanıyor. İlkinde sıkıntı yok ama ikincisi, Tükürdüğünü yalayıp yutmak ve onursuzluk ve ezikliktir. Bu güç bu adama geldiğinde beyimiz Ahkam kesiyordu, yok ben onlardan gelen bir şeyi kullanmam diye. Hadi Tayfa için güçlü olayım diyerek sözünü yuttun tamam sıkıntı yok ama biraz karakterli olsa işte, bu kostümü sadece dövüş için kullanır. Ama maalesef o karakter Sanji de yok.

Yok, Sanji diyordu yakalandılar diye de, kaptanlarına sormadan kendi başına neden bir şey yapsın? Law da yapmazdı bizim tayfa için. Yapmaması daha doğru zaten.
Tamam Sanji diyor da yakalandıklarını bunu hamam sefası sürerken duyma olasılığı çok fazla Drake ve Hawkins oradaydı(936) çünkü ondan dedim yoksa bilgiyi ne zaman aldığı belli mi manga paneli var mı ben yok diye hatırlıyorum ondan. Çünkü bu adamlar bir önceki manga sayısında hep beraberlerdi Sanji'de Law'da ( bizim tayfa.934) o zaman bilgi yoktu.

Son düzenleme:
Tamam Sanji diyor da yakalandıklarını bunu hamam sefası sürerken duyma olasılığı çok fazla Drake ve Hawkins oradaydı(936) çünkü ondan dedim yoksa bilgiyi ne zaman aldığı belli mi manga paneli var mı ben yok diye hatırlıyorum ondan. Çünkü bu adamlar bir önceki manga sayısında hep beraberlerdi Sanji'de Law'da ( bizim tayfa.934) o zaman bilgi yoktu.
Nami " Bunca zamandır ne haltlar yiyordun." diyor. Bundan ötürü dayakta yiyor.
Sanji hamamdayken öğrenmiş olsa söylerdi diye düşünüyorum. :bilmem:

Velev ki hamamda öğrendi. Sanji, çıplakları izlemeye devam etti. :ehe:

Aşırı yanlış bir örnek ve karşılaştırma.

Zoro tayfa için eğiliyor rakibine. Mihawkın sözüde malum zaten.

Ama Sanji de detaylar farklı. İlk başta giydiğinde; hadi arkadaşları için sözünü yuttu denildi ama hemen sonra adam aynı gücü hamamda Kadın röntgenlemek için kullanıyor. İlkinde sıkıntı yok ama ikincisi, Tükürdüğünü yalayıp yutmak ve onursuzluk ve ezikliktir. Bu güç bu adama geldiğinde beyimiz Ahkam kesiyordu, yok ben onlardan gelen bir şeyi kullanmam diye. Hadi Tayfa için güçlü olayım diyerek sözünü yuttun tamam sıkıntı yok ama biraz karakterli olsa işte, bu kostümü sadece dövüş için kullanır. Ama maalesef o karakter Sanji de yok.
Bushidocum Nami senin karın ya da bacın falan mı? Namiye aşık olduğunu bilsem şu söylediklerine hak vericem de cidden gömmek için bahane arıyorsun :D İşin komik tarafı herkese açık olan bi alanda meme şov yaparken Sanji gizlice izledi diye Nami ona kızıyor trollüğüne çizilmiş bir sahne olduğu o kadar belliyken onursuz, haysiyetsiz falan garip cümleler :d

Üye silindi 5781

Biz timeskip oncesi Sanji'ye gönül bağladık.
Timeskip sonrası Sanji'yi tanımıyoruz.

Bushidocum Nami senin karın ya da bacın falan mı? Namiye aşık olduğunu bilsem şu söylediklerine hak vericem de cidden gömmek için bahane arıyorsun :D İşin komik tarafı herkese açık olan bi alanda meme şov yaparken Sanji gizlice izledi diye Nami ona kızıyor trollüğüne çizilmiş bir sahne olduğu o kadar belliyken onursuz, haysiyetsiz falan garip cümleler :d
Jacqu’cuğum ben zaten Sanji’yi sevmiyorum biliyorsun. Wcı olaylarından sonra aşırı kılım herife. O yüzden gömerken biraz sert yazıyorum :D
Ama hamam olayınının Nami ile ilgisi yok. O olayda bana göre gerçekten sorun var. O gücü sadece dövüşürken kullanmalıydı dediklerinden sonra sorun bu. Yoksa kostümsüz gitsin dikizlesin tabi sapıklığına da gıcığım o ayrı :D

Suitsiz lastik Luffynin kafasını catlatiyordu nasıl yapti ise Sanji. Suitsiz de güçlü yani :mincika:
Suitsizde güçlü olması gerek ama işte Oda gücünü kısıyor, Luffy Bellamy saldırırken bile KOKA savunması yapıyor, Sanji saldırırken herhangi bir koka basmışlığı yok buna rağmen Sanji'nin saldırıları orada bekleyen Luffy'e umduğum gibi birşey yapmadı. Çok güçlü ataklar değil yani onlar resmedilen bu.

Bence mangaka okuyuculara mesaj veriyor, bu adamın fazla potansiyeli yok gibisinden. Potansiyeli olmadığı için SUİT verdi bence.

Haa bana sorsan Suitsiz bile çok güçlü olmalıydı, 2 yıl önce Oz'a ayar veren Sanji'yi gördükten sonra 2 yıl sonra coşması gerekti keza Jinbei ile beraber resmedilip Wadatsumi'ye verdiği ayarda güzeldi, güçlü resmedildi ama sonrasında gücü kısıldı, Oda Zoro-Sanji atışmalarını biliyor ona göre Sanji'yi şekilsiz yapıp Zoro'yu önplana attı mangaka.

2 yıl sonra hadi Doflamingo'dan yedin ayarı anladık ama Vergo'danda ayar yiyor Daifuku'danda. Niji bile '' Vitaminsiz '' diyip attı köşeye suitsiz halini.

Dediğim gibi Oda gücünü kıstı baya, Suit muit ayağına adamı potansiyelsiz çürükmüş gibi resmetti. Her ne kadar insanlar kabul etmesede potansiyeli hiç yok olarak gösterildi, Oda'nın Zoro fanı olduğu kabul edilmesi gerekli artık Sanji'ye kıyasla. Benimde hoşuma gitmiyor tabiki Sanji'yi o eski karizmasıyla severdim ama şuan amele sunuğu gibi resmedilmesi karakterden uzaklaştırıyor adamı.

MuzluYulafEzmesi

Ahahaha . Sanji suit olmadan da çok güçlü . Kapiş ? ;) . 2. veya 3. komutan karşısında zor bir duruma düşmediği takdirde kullanm ... SHİTTTTTTTTTTTT!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık