Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Baskın Kostümünü Kullanacak mı?

Sanji baskın kostümünü kullanacak mı?

• Kullanacak.

Kullanılan: 234 92.1%
  • Kullanmayacak.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Bu adamla ilgili hangi konu olursa olsun bolca söven oluyor. Kendisi kullanmayacağım dedi ama kullandı. Modifiye edilmesini de istiyor adam kullanacağını belirtmiş. Bence konunun cevabı belliyken konu kilitlenmeli. :bilmem:

Oda'nın hayal gücünü över dururuz. Bu hayal gücü bulamamış mı Sanji'ye suitsiz düz bir power up? Yıllarca yaptığın şey. Güçsüz göstermesini bırak, o umrumda değil. . Bu Sanji'ye bir artı sağlamayacak. O yine Zoro'dan güçsüz Franky'den güçlü olacak. Tayfa içindeki yeri de aynı yani.

Sanji'de güçten ziyade sevdiğim şeyler tarzıdır.

Sanji bu serinin en karizmatik, göze hoş gelen dövüş stiline sahip karakterdir. Sadece tekmelerle, ağızda sigarayla ve takım elbiseyle dövüşen bir karakter.

Suit'te Sanji gözükmüyor, takım elbise haliyle yok, sigara içemiyor. Tekme atıyor ama yıllarca kendisine yetmiş adam şimdi görünmezliğe filan bakıyor.

Ulan istese bu adamı mangaka öyle bir hızda çizerdi ki rakibi onu görünmez sanırdı. Tıpkı Oven gibi.

Uçma işini zaten yapıyordu.

Suitli Sanji meyve yiyen Zoro gibidir. Belki olduğundan daha güçlü ama kendinden daha uzak.

Bir Sanji fanı olarak istemiyorum suiti. Umarım rakiplerine karşı kullanmaz. O zaman sana kızgınlığım geçer Oda.

Bana asıl ilginç gelen suit kullanmasına gerek görülmemesi. Seride sadece yumruklarıyla zirveye gelen Garp varken üzgünüm ama sadece tekmeleriyle Sanji yükselmesi zordu, hele bu kadar kısa sürede daha zordu. Suit sayesinde bu sağlanmış oldu. Suit sadece görünmezlik ve uça saplamıyor. Savunma ve hızı artmış oldu böylece.

Tarz açısından da üzülen varsa Usoop ve Franky, Sanji'nin tarzına uyarlayacaktır. Kıyafet dışında zaten adamın dövüş tarzını değiştirmedi. Fiziksel eksiklerini tamamlamış oldu. Ana dövüş sırasında da haki eksikliğini kapatacaktır.

Daha önce yazdığım gibi Oda bu suit giyme sürecini kötü işledi sadece.

Oda'nın hayal gücünü över dururuz. Bu hayal gücü bulamamış mı Sanji'ye suitsiz düz bir power up? Yıllarca yaptığın şey. Güçsüz göstermesini bırak, o umrumda değil. . Bu Sanji'ye bir artı sağlamayacak. O yine Zoro'dan güçsüz Franky'den güçlü olacak. Tayfa içindeki yeri de aynı yani.

Sanji'de güçten ziyade sevdiğim şeyler tarzıdır.

Sanji bu serinin en karizmatik, göze hoş gelen dövüş stiline sahip karakterdir. Sadece tekmelerle, ağızda sigarayla ve takım elbiseyle dövüşen bir karakter.

Suit'te Sanji gözükmüyor, takım elbise haliyle yok, sigara içemiyor. Tekme atıyor ama yıllarca kendisine yetmiş adam şimdi görünmezliğe filan bakıyor.

Ulan istese bu adamı mangaka öyle bir hızda çizerdi ki rakibi onu görünmez sanırdı. Tıpkı Oven gibi.

Uçma işini zaten yapıyordu.

Suitli Sanji meyve yiyen Zoro gibidir. Belki olduğundan daha güçlü ama kendinden daha uzak.

Bir Sanji fanı olarak istemiyorum suiti. Umarım rakiplerine karşı kullanmaz. O zaman sana kızgınlığım geçer Oda.
Usopp ve Franky'nin modifiyesi sonrasını beklemek lazım. Çünkü Sanji Germa 66'nın bir parçası olmak istemiyor. Bu yüzden bu suitte Germa 66'ya dair hiçbir iz bırakmayacaktır. Yine takım elbise ve gözünde gözlükle, ağzında da sigarasıyla çok şekil bir kostüm tasarlayabilirler. Umarım öyle de olur. Görünmezliği boşuna almadı ama. Belki de Shiryuu konusunda Zoro'ya bu konuyla ilgili bilgi verir ya da eğitir. Zoro'nun Shiryuu'dan güçlü olduğunu düşünsemde görünmezlik konusunda ne yapabilir onu bilemiyorum. Luffy gibi Kenbonshoku'da saldırının nereden geleceğini görme şansı yok. Shiryuu, Absalom gibi aptal da değil çevik ve hızlı hareket eder. Bence Sanji bu saatten sonra görünmezliği boşuna almadı.

Aynı şekilde katılıyorum, dövüşürken Sanji'den karizması yok. Oda eşeklik edip bunu gölgelerse evet ağır hakareti hak etmiş demektir.

Tek umudum Drake sen
Germa'dansın diyince alınması.

O suit ister modifiye edilsin ister edilmesin zaten Sanji Germa'nın nimetlerinden faydalanmış oluyor ister istemez.

Hamam filan boş muhabbet. Önemli olan dövüş tarzı. Karakterin özü be, özü.

Yanlış bir örnek değil doğru bir örnek. Sanji sonrasında kendi emeli için kullansa da yeminini bozma meselesi arkadaşlarını korumak, açığa çıkmamak ve köylüleri korumak. Zaten Zoro'nun secde etmesi ve Sanji'nin yeminini bozması burada birbirinden farklı değil. Lakin Sanji gibi bir sapığın böylesi bir gücü bu şekilde kullanmasına da şaşmamak lazım. Absalom'a demedi mi bu adam "sen benim hayallerimi çaldın" diye. Daha çocukken bu meyveyi elde etmek isteyen biri Sanji. Yaptığı eziklik mi evet eziklik ama bize ilk gösterildiğinden bu yana Sanji ile eline güç geçince kızları hamamda dikizleyen Sanji arasında bir fark yok. Yine de hamamda dikizleme yapan Sanji sayesinde kızlar yakalanmaktan kurtarıldılar. Yaptığı sapıklık bile işe yaradı.
Bak eziklik diyorsun sonra olayını Zoro ile bir tutuyorsun ama. Burada ki tek sıkıntı sapıklığı değil. Sanji karakterli bir adam değil yaptıklarına bakınca. İlk başta nasıl giydiği ile birmiyor iş. Sonrası da önemli ki sonrası içler acısı. Zaten öyle bir ezik ki Sanji, Zoro’yu, Hiyori ile görüyor; “Nasıl bu kız onunla, hemde benim ödülüm daha yüksek” diyor. Sonra yüz yüze konuşurken; “Sende zırh giy bence, benim ödülüm daha yüksek” diyor. Ödülü de nasıl yükseldi belli. Onun içinde ağlıyordu Vinsmoke ismini koymuşlar diye ama sonra gidip hava atmaya çalışıyor :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık