Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Baskın Kostümünü Kullanacak mı?

Sanji baskın kostümünü kullanacak mı?

• Kullanacak.

Kullanılan: 234 92.1%
  • Kullanmayacak.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana asıl ilginç gelen suit kullanmasına gerek görülmemesi. Seride sadece yumruklarıyla zirveye gelen Garp varken üzgünüm ama sadece tekmeleriyle Sanji yükselmesi zordu, hele bu kadar kısa sürede daha zordu. Suit sayesinde bu sağlanmış oldu. Suit sadece görünmezlik ve uça saplamıyor. Savunma ve hızı artmış oldu böylece.

Tarz açısından da üzülen varsa Usoop ve Franky, Sanji'nin tarzına uyarlayacaktır. Kıyafet dışında zaten adamın dövüş tarzını değiştirmedi. Fiziksel eksiklerini tamamlamış oldu. Ana dövüş sırasında da haki eksikliğini kapatacaktır.

Daha önce yazdığım gibi Oda bu suit giyme sürecini kötü işledi sadece.
Şuraya +1 derim

Bak eziklik diyorsun sonra olayını Zoro ile bir tutuyorsun ama. Burada ki tek sıkıntı sapıklığı değil. Sanji karakterli bir adam değil yaptıklarına bakınca. İlk başta nasıl giydiği ile birmiyor iş. Sonrası da önemli ki sonrası içler acısı. Zaten öyle bir ezik ki Sanji, Zoro’yu, Hiyori ile görüyor; “Nasıl bu kız onunla, hemde benim ödülüm daha yüksek” diyor. Sonra yüz yüze konuşurken; “Sende zırh giy bence, benim ödülüm daha yüksek” diyor. Ödülü de nasıl yükseldi belli. Onun içinde ağlıyordu Vinsmoke ismini koymuşlar diye ama sonra gidip hava atmaya çalışıyor :/
Hergele işte, seviyoruz bu hallerini.:fool:

Oda Sanji'ye kostümü giydirirken iyi bir alt yapı hazırlayamadı. En azından modifiyesi konusunda iyi bir iş çıkarır umarım. Sanji tayfanın en karizmatik adamı onun klasına yakışır bir şeyler çizmeli.

Takım elbise+ eldiven+ufak bir maske gibi sade ama şık bir şey olur umarım.

Hayal bu. Bakalım gerçek ne olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık