Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Baskın Kostümünü Kullanacak mı?

Sanji baskın kostümünü kullanacak mı?

• Kullanacak.

Kullanılan: 234 92.1%
  • Kullanmayacak.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu sahneden bahsediyorum çeliği kestiğini bildiğimiz Zoro'nun Kaku'ya kullandığı Shishi üzerine Kaku'nun : " Çelik olsa kesebilirmiydin" sözü evet abi kesti hemde 200 bölüm önce

Demek istediğim şu yerine göre Zoro'ya bazı şeyleri kestiriyor bazı zamanlar kestirmiyor çifte standart :D
Çünkü o zaman(Daz dövüşünde) bilinçsiz bir şekilde haki kullandı. Luffy o zaman istediği zaman kral hakisi kullanabiliyor muydu? :D O da mı çifte standart o zaman? :D

Bu da Sanji’nin en güçlü saldırılarından diableden önce. Hani Luffy’i döverken yaptığı son saldırının diablesiz hali. Saldırının adı; Concasser :/
Ve bak tekrar ediyorum, Zoro da Ashura açmamış.

Ve hala algı yaparak fanlık diyorsun. Hemde hiç kanıt sunmadığın halde.
Yav illa manga sayfası mı atayım? Söylüyorum işte böyle böyle oldu. :( Sanjinin en güçlü saldırısı diable hariç Muton shottur bence. Diable da ekstra bi saldırı değil ayrıca ekstra bi güç. Zoro Ashura ile 1 saldırı yaptı sadece. Birde kardeşim sebebini bilmiyorum ama senin algı ile ilgili bi takıntın var bence. Ne yazsam algı yapma diyorsun. Bir algıdır gidiyor dur bakalım...

Attıklarımı okumadın galiba? Anlıyorum. Okusan bunu yazmazdın ben halbuki Kaku dövüşünü de atmıştım. :/

Arlong'un tavrına bir şey yazmamışsın nedense. :/
Ula ahahaha
@Master of Puppets

Denk güçte denilen Zoro ve Sanji'nin diğer bir dövüşüne bakalım. sırf tartıştıkları için Daz ve Bon-chan eşit görülen karakterler. :/

Baya eşitlermiş ya. :/ Kabul etmiyoruz diye hater oluyoruz. :/
Bunu attın sandım bunu okumuştum çünkü. Bushido ile konuşunca dikkat etmedim. Okuyup yazarım bir şeyler ama anla gecenin 3 ü saat. :(

Tamamda Zoro’nun bir sürü saldırısı var. Zoro illa o saldırı ile mi kesiyor her şeyi? Sonra mesela Ashuradan önce kesiyor Kaku’yu Zoro. Bir de konu Sanji ve Zoro denk mi üzerine dönüyor ve ben hala bu olayın ne gibi bir etkisi var anlamadım.
Tamam da işte olay Zoro'nun en güçlü saldırısı olarak görülen shishi sonson'un çeliği kesen saldırının Kaku dövüşünde rankyakuyu bile aşaması durumu var ondan bahsediyorum :D Diğer saldırıları ile hasar vermiş olabilir ben ona da bir şey demiyorum ama adamın en güçlü saldırısını hiç etti Kaku dövüşünde :D Güçlü bir saldırı olması gereken shishi sonson'u çok alt seviye bir saldırı gibi gösterdi Kaku dövüşünde sonra o saldırı ile Kuma'yı deldirdi anlatabilmişimdir umarım :D

Yav illa manga sayfası mı atayım? Söylüyorum işte böyle böyle oldu. :( Sanjinin en güçlü saldırısı diable hariç Muton shottur bence. Diable da ekstra bi saldırı değil ayrıca ekstra bi güç. Zoro Ashura ile 1 saldırı yaptı sadece. Birde kardeşim sebebini bilmiyorum ama senin algı ile ilgili bi takıntın var bence. Ne yazsam algı yapma diyorsun. Bir algıdır gidiyor dur bakalım...
Bak “Bence” en güçlü diyorsun işte olmadı bu.

Ve Zoro, Ashurayı bir kere daha kullandı.

Algı olayına gelince. Benim bir takıntım yok ama sizin takıntınız var o konuda. Çünkü ne zaman bir şey desek, Dakika başı “Fanlık yapmayın, Fanlık yapmayın” deniliyor. Konuştuğumuzdan beri ben sana sadece sayfa atıp örnekler verirken, sen ikide bir sonuna “Fanlık yapma şimdi” diyorsun. Ve bunun üstüne bir de benim boş yere takıntı yaptığımı söylüyorsun :/

Tamam da işte olay Zoro'nun en güçlü saldırı olarak görülen shishi sonson'un çeliği kesen saldırının Kaku dövüşünde rankyakuyu bile aşaması durumu var ondan bahsediyorum :D Diğer saldırıları ile hasar vermiş olabilir ben ona da bir şey demiyorum ama adamın en güçlü saldırısını hiç etti Kaku dövüşünde :D Güçlü bir saldırı olması gereken shishi sonson'u çok alt seviye bir saldırı gibi gösterdi Kaku dövüşünde sonra o saldırı ile Kuma'yı deldirdi anlatabilmişimdir umarım :D
Anladım reyiz. Ama bu farklı bir olay yani onu diyorum ben de :D

“Bence” bak işte olmadı bu.
Ve Zoro, Ashurayı bir kere daha kullandı.

Algı olayına gelince. Benim bir takıntım yok ama sizin var o konuda. Çünkü ne zaman bir şey desek, Dakika başı “Fanlık yapmayın, Fanlık yapmayın” deniliyor. Konuştuğumuzdan beri ben sana sadece sayfa atıp örnekler verirken, sen ikide bir sonuna “Fanlık yapma şimdi” diyorsun. Ve bunun üstüne bir de benim boş yere takıntı yaptığımı söylüyorsun :/
Bende sana gayet mantıklı örnekler veriyorum. Ben uğraşıp sayfa atmadığım zaman seride olmamış mı oluyor o olaylar? Her dediğine cevap verdim ayrıca. Zoro Ashurayı 1 kere kullandı ve 1 saldırı yaptığı için 2 yıl öncesi en güçlü saldırısı o diyebiliriz. Ondan sonra Shisihi sonson gelir. Kumayada yaptığı saldırı o. Neden takıntı diyorum daha öncede konuştuk yine algı yapma dedin başkasıyla konuşuyorsun algı yapma diyorsun. Sürekli kullandığın için bi takıntın var gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık