Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Baskın Kostümünü Kullanacak mı?

Sanji baskın kostümünü kullanacak mı?

• Kullanacak.

Kullanılan: 234 92.1%
  • Kullanmayacak.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de güçlüdür diyorum Zoro Sanji'den ama kat kat üstün değildir 2 yıl öncesinde.
Kat kat diye bir şey demiyorum zaten. Ancak tayfa içindeki sınırlar netti yani. Zaman atlaması sonrası ve öncesi bir şey değişmedi. Çok eziliyor denen Sanji'nin zaman atlaması öncesinden pek farkı yok. Sadece Oda tayfaya fazla zaman ayırmadığı için bu kadar gözüküyor. Tabi, biraz tayfanın içini boşaltması var. Zaten güçten falan çok tayfayla ilgili en büyük sıkıntı bu içini boşaltma, gerekli kadar işlememe sorunu.

Yahu düzden kastım diable jambe açmamış hali. Sen şimdi o saldırı ile yukarıya sonradan ekledim Zoronun en güçlü 2. saldırısını nasıl kıyaslarsın? Sonra kızıyorsunuz fanlık diyince.
Bu attıklarıma ne diyorsun merak ettim? Eşit görünüm mü vermişler sence?

@Master of Puppets

Denk güçte denilen Zoro ve Sanji'nin diğer bir dövüşüne bakalım. sırf tartıştıkları için Daz ve Bon-chan eşit görülen karakterler. :/

Baya eşitlermiş ya. :/ Kabul etmiyoruz diye hater oluyoruz. :/
Sonrası demedim öncesi dedim. :/

Sen okuduklarını başka türlü algılamışsın. Sanji Doflamingo karşısında eziklenmedi. Jozu'yu bile tuttu Doflamingo... Bir zahmet Sanji'yi tutsun. Zoro ise zaman atlaması sonrası bir zahmet amiralin bir saldırısına karşılık verebilsin. Küçümseniyor dediğin Sanji bile Luffy'le, Big Mom'ın saldırısını durdurdu.

O şaşıranlar zamanında Ray ve Gaban tıpkı Zoro ve Sanji gibi çıkacak diyordu.

Üstteki arkadaşın da bu olaya yorumunu bekliyorum. Madem eşittiler neden Arlong'a birisi böyle tepki verirken, Arlong diğerinde ödü bokuna karışıyor? Eşit değil mi bu iki karakter neden aynı şekilde çizmedi Oda?

Öncesinde dalga geçen Arlong

Sonrasında ödü bokuna karışan Arlong.

Bu ise eşit olduğu söyleyenen Jabra ve Kaku. :D Sanji ne yorumu yapıyor o dövüş hakkında. Baya aynı seviye dövüşler.

Yahu düzden kastım diable jambe açmamış hali. Sen şimdi o saldırı ile yukarıya sonradan ekledim Zoronun en güçlü 2. saldırısını nasıl kıyaslarsın? Sonra kızıyorsunuz fanlık diyince.
Bu da Sanji’nin en güçlü saldırılarından diableden önce. Hani Luffy’i döverken yaptığı son saldırının diablesiz hali. Saldırının adı; Concasser :/
Ve bak tekrar ediyorum, Zoro da Ashura açmamış.

Ve hala algı yaparak fanlık diyorsun. Hemde hiç kanıt sunmadığın halde.

Hayır demek istediğim şu. Zaten kumanın yapısı çelikten daha sert. Zoro ona rağmen adamın yapısına zarar verebilmiş. Sanji ise kendi ağzıyla “bu çelik mi” diyerek çeliğe zarar veremeyeceğini gösteriyor :D
Bende sana onu diyorum Zoro aynı saldırı ismi ile bazen çeliği kesiyor ama bazen çelikten daha basit şeyleri kesemiyor :D Niye böyle oluyor.

Kat kat diye bir şey demiyorum zaten. Ancak tayfa içindeki sınırlar netti yani. Zaman atlaması sonrası ve öncesi bir şey değişmedi. Çok eziliyor denen Sanji'nin zaman atlaması öncesinden pek farkı yok. Sadece Oda tayfaya fazla zaman ayırmadığı için bu kadar gözüküyor. Tabi, biraz tayfanın içini boşaltması var. Zaten güçten falan çok tayfayla ilgili en büyük sıkıntı bu içini boşaltma, gerekli kadar işlememe sorunu.

Bu attıklarıma ne diyorsun merak ettim? Eşit görünüm mü vermişler sence?
2 yıl öncesi Sanji ve Zoro 3 farklı arcda aynı anda 1 rakip ile vs attılar. Sanji vs Kuroobi, Zoro vs hatchan, Sanji vs mr.2 Zoro vs Mr.1, Sanji vs Jyabura Zoro vs Kaku. Sen diğer 2 vs yi görmeyip Yauv ama Mr1 Mr2 den güçlü o zaman Zoro Sanjiden güçlü dersen Mantıklı olur mu sence? Kuroobide Hatchandan çok daha güçlüydü derim senin mantıkla. Hep bir birine denk rakipler. Mr1 çelik olduğu için Zoro o arc kesmesi lazımdı ve kesti. Bu arada o arc Sanjinin yendiği Mr2, Mr1 den çok daha değerliydi.

Tamamda bunun Sanji ile alakası ne? Ve sonuçta kesebiliyor mu Zoro ve kesti mi? Evet :D
Şu sahneden bahsediyorum çeliği kestiğini bildiğimiz Zoro'nun Kaku'ya kullandığı Shishi üzerine Kaku'nun : " Çelik olsa kesebilirmiydin" sözü evet abi kesti hemde 200 bölüm önce

Demek istediğim şu yerine göre Zoro'ya bazı şeyleri kestiriyor bazı zamanlar kestirmiyor çifte standart :D

Şu sahneden bahsediyorum çeliği kestiğini bildiğimiz Zoro'nun Kaku'ya kullandığı Shishi üzerine Kaku'nun : " Çelik olsa kesebilirmiydin" sözü evet abi kesti hemde 200 bölüm önce
Tamamda Zoro’nun bir sürü saldırısı var. Zoro illa o saldırı ile mi kesiyor her şeyi? Sonra mesela Ashuradan önce kesiyor Kaku’yu Zoro. Bir de konu Sanji ve Zoro denk mi üzerine dönüyor ve ben hala bu olayın ne gibi bir etkisi var anlamadım.

2 yıl öncesi Sanji ve Zoro 3 farklı arcda aynı anda 1 rakip ile vs attılar. Sanji vs Kuroobi, Zoro vs hatchan, Sanji vs mr.2 Zoro vs Mr.1, Sanji vs Jyabura Zoro vs Kaku. Sen diğer 2 vs yi görmeyip Yauv ama Mr1 Mr2 den güçlü o zaman Zoro Sanjiden güçlü dersen Mantıklı olur mu sence? Kuroobide Hatchandan çok daha güçlüydü derim senin mantıkla. Hep bir birine denk rakipler. Mr1 çelik olduğu için Zoro o arc kesmesi lazımdı ve kesti. Bu arada o arc Sanjinin yendiği Mr2, Mr1 den çok daha değerliydi.
Attıklarımı okumadın galiba? Anlıyorum. Okusan bunu yazmazdın ben halbuki Kaku dövüşünü de atmıştım. :/

Arlong'un tavrına bir şey yazmamışsın nedense. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık