Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
Shanks Aka'yı içe doğru sıçtırtacak bir adam değil.Hiçbir yonko değil zaten.WB'den korkmayıp dalan adam Shanks'tan neden korksun deyince hiç kimse altını dolduramıyor nedense.

Komutanlara dalmasıyla Shanks'a dalması arasında uçurum var.Bu uçurumunda bireysel güçle alakası yok zaten.WB'yi zaten karşılarına almayı kabul etmişler.Doğal olarak savaşı kazanırken de tüm tayfayı avlamaya çalışacak.Shanks'ın ise olayla hiçbir alakası yok.Aka'nın Shanks'a dalması demek Aka vs Shanks değil yeni bir yonko vs denizci savaşı oluyor.Denizciler zaten istediğini almışken ve orda Aka'nın üstü olan Sengoku'dan Shanks'a da giriyoz beyler diye bir emir gelmemişken Aka Shanks'a nasıl dalsın ?

Tabii mangaya da pc oyunu mantığıyla bakılınca gitçek hemen dövüşücek...Anasını satayım Tekken oynuyorlardı zaten.

Shanks Aka'yı içe doğru sıçtırtacak bir adam değil.Hiçbir yonko değil zaten.WB'den korkmayıp dalan adam Shanks'tan neden korksun deyince hiç kimse altını dolduramıyor nedense.

Komutanlara dalmasıyla Shanks'a dalması arasında uçurum var.Bu uçurumunda bireysel güçle alakası yok zaten.WB'yi zaten karşılarına almayı kabul etmişler.Doğal olarak savaşı kazanırken de tüm tayfayı avlamaya çalışacak.Shanks'ın ise olayla hiçbir alakası yok.Aka'nın Shanks'a dalması demek Aka vs Shanks değil yeni bir yonko vs denizci savaşı oluyor.Denizciler zaten istediğini almışken ve orda Aka'nın üstü olan Sengoku'dan Shanks'a da giriyoz beyler diye bir emir gelmemişken Aka Shanks'a nasıl dalsın ?

Tabii mangaya da pc oyunu mantığıyla bakılınca gitçek hemen dövüşücek.Anasını satayım Tekken oynuyorlardı zaten.
Adam Şhanks a seni Pisliğin çocuğu( sansürlü) Luffy den elini çek derken de korkmuş.

Onu da geçtim Aokiji Shanks ın dibinde denizi dondururken bu mantıkla Şanks ta Aokiji den korkmuş oluyor çünkü hiç bir şey yapmadı.

İş çıkmaza girdi şimdi.

Kesinlikle katılıyorum. Vahşi ve cahil bir kitleye yapılması gerekeni yapıyor Kutsal Ejderler. Yine insaflı Kutsal Ejderler. Koskoca Madara bile savaşları bitirememişken aşağılanan Kutsal Ejderler koca gezegenin savaşlarını bitirmiş. Koca koca savaşları bitirmişler köleler ve adalet herhalde onlara peşkeş çekilecek. Kimse savaşmıyor, açlık bitmiş. Hiç açlık fakirlik çeken var mı? Yok. Büyük başarı.

#Kutsalejderlerazibileyapıyor
Hiçççç....
D.'lere bakıyorsun alayı sıkıntılı tipler. Koca gezegen el birliği verip ancak durdurabilmiş ki 800 yıl sonra bile hala o krallığın kalıntıları insanlığa tehdit...... Ray zaten diyordu belki siz farklı bir cevap bulursunuz diye.

Adam Şhanks a seni Pisliğin çocuğu( sansürlü) Luffy den elini çek derken de korkmuş.

Onu da geçtim Aokiji Shanks ın dibinde denizi dondururken bu mantıkla Şanks ta Aokiji den korkmuş oluyor çünkü hiç bir şey yapmadı.

İş çıkmaza girdi şimdi.
Shanks:Savaşı bitirmeye geldim.
Beckman:Eller yukarı donlar aşağı Kizaru.
Sonuç:Kizaru Luffy'e Yasakani no Magatama yapmaya devam eder.

Bence Kizaru'dan da korkmuşlar.

Shanks:Savaşı bitirmeye geldim.
Beckman:Eller yukarı donlar aşağı Kizaru.
Sonuç:Kizaru Luffy'e Yasakani no Magatama yapmaya devam eder.

Bence Kizaru'dan da korkmuşlar.
WB'in plazaya inişin de karşısına tek çıkan, 2 meyveli Teach ve adamlarına tek başına 1 gemi ile giden, Gorosei karşısında bile lafını sakınmayan adam iş Shanks a gelince korktu oluyor. Anlamak zor.

WB'in plazaya inişin de karşısına tek çıkan, 2 meyveli Teach ve adamlarına tek başına 1 gemi ile giden, Gorosei karşısında bile lafını sakınmayan adam iş Shanks a gelince korktu oluyor. Anlamak zor.
Zor değil aslında.O Shanks çünkü.Kimse karşı gelemez,kimse kafa tutamaz,gücüne karşı konulamaz...

Shanks hıyarını opun tanrısı olarak görünce böyle sonuçlar çıkıyor.:/

Önceden hiç sevmezdim kendisini ama artık öyle gelmiyor bana. Son derece ciddi, şakası olmayan ve serinin kalitesini arttıran bir babayiğit görüyorum artık. Çok yaşa Saka reis. :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık