Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
@Mr.Bushido

Şu an Akainu'nun yerinde sen olsan ne yapardın?
Plan yapardım. Fuji gibi adamları desteklerdim Sword gibi sağlam bir oluşum ile kuyularını kazardım. En azından denerdim. Fujitora tek başına Rossa da bir kumar oynadı. Bir korsana bile güvenip yardım etti alttan altan amacı için ama tabi o korsanın iyi biri olduğuna inandığı için yaptı bunu. Ve Schi’lik gibi kötü amaçlar doğrultusunda kullanılan bir sisteme zarar verdi. Saka da bir şeyler yapabilirdi istese. Ve Fuji daha yeni Amiral olmuş bir adam öyle düşün.

Köpeğin uzaktan hırlaması bi işe yaramaz,fuji umut veriyor sadece ,kizaruyla akainu kutsal ejder köpeği.

Son düzenleme:
Sorun Charlos’un hakkı olup olmaması değil, sorun bu kuralların yanlış olması. Kutsallar bunları kendi hakkı olarak görüyorlar ama bu yanlış bir şey ve bu yapının Yıkılması gerek. Yoksa ne yaparsan yap adalet yerini bulmuş olmuyor.
Yapının yıkılması gerekliliği düşüncesi senin şahsin fikrin. 20. yy doktrinleri ile kısmen ortaçağı yaşayan bir dünyayı kıyaslamak yanlış.
#Kutsalejderlerazibileyapıyor

Kolaydı tabi 800 yıllık hükümeti yok sayıp, Banane ben denizcileri ayırıyorum sizden yoksa istifa ederim demek. Ne güzel iş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık