Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
O zaman Garp da kuçu kuçu, Mihawk da kuçu kuçu, alayı kuçu kuçu.

Adam durduk yere niye gitsin kendini öldürtsün, tek başına ne yapsın? Görevini yaparak adalete hizmet ediyor, kutsallara değil.
Hangi adalete? Hani şu nişanlısı olan hemşire’yi istediği an karısı yapan adamların başında olduğu adalet mi? Bir de halka yarıyor demişsin hahaha.
Yahu bu nasıl kafa ? Zoro da Luffynin altında ama size göre neler neler.Samimi olun.
Asıl bu nasıl kafa? Luffy kötü biri değil. Onu geçtim diğer korsanlar gibi olup kötü olsa, Zoro’nun ben adaletim diye iddiası mı var? İkisi aynı şey mi? Adam adaletten bashediyor ama en adaletsiz kansız kişilerin tepede olduğu sisteme hizmet ediyor hem de doğrudan geç bu işleri.

Hangi adalete? Hani şu nişanlısı olan hemşire’yi istediği an karısı yapan adamların başında olduğu adalet mi? Bir de halka yarıyor demişsin hahaha.

Asıl bu nasıl kafa? Luffy kötü biri değil. Onu geçtim korsan olup kötü olsa, Zoro’nun ben adaletim diye iddiası mı var? İkisi aynı şey mi? Adam adaletten bashediyor ama en adaletsiz kansız kişilerin tepede olduğu sisteme hizmet ediyor hem de doğrudan geç bu işleri.
Yahu Denizciler korsan avlıyor korsan.İyilik ve kötülüğü de karar veriyor yahu.Adamın adaleti korsanlar ölsün.Öldürüyor da.İyi korsan yoktur,Polyana bakış açısı vardır.

Aynen öyle. ;) Ohara'da acaba kime yaradı en çok? Halkın, yetimin ekmeğini yiyorlardı Ohara'dakiler... Dressrosa'da olsa Doffy'nin köpekliğini yapacaktı Sakazuki. ;)
Az sayıdaki bir avuç insanın ölümü ile tüm dünyanın huzurunu korumak amaçlandı Ohara'da. Ama Robin kaçtı ve hepsi boşuna ölmüş oldu. Şimdi büyük bir savaş çıkacak ve kim bilir kaç kişi ölecek. Ama Oda bize her şeyi toz pembe yansıttığı için bunları düşünen yok. Ama arada halk kaynayacak.

Dostum tek tek örnekler vererek çoğunluğa sağlanan hizmet ve faydayı görmezden geliyorsun. Hükümet geçiçi ama denizciler ve adalet kalıcıdır.

Yahu Denizciler korsan avlıyor korsan.İyilik ve kötülüğü de karar veriyor yahu.Adamın adaleti korsanlar ölsün.Öldürüyor da.İyi korsan yoktur,Polyana bakış açısı vardır.
İyi korsan yoktur evet. Ama korsanlar sağda solda ben halkı koruyorum, ben adaletim diye anırmıyor. Bu herifler adalet biziz diyor. Hadi gitsin halka istediği gibi en büyük zararı veren kutsal ejderlerden birini delsin adalet için?

Sword gibi oluşumlar bu kafanın yüzünden ortaya çıkıyor.Bu kafa yapısına tepkiden dolayı.
Zıt görüşteki Coby'nin oluşuma dahil olması da bunun delili.

Sword dediğimiz kurumdan Akainu dahil hiçbir filo amiralinin haberi olmadı.Kutsalların da.
Tamamen kendileri birşeyler yapmaya çalışan sistemi içeriden değiştirmeye çalışan vatanseverler.Üst kademelerden emir almıyorlar.Gerekirse bilgi sızdırıyorlar bir şekilde.Denizcilere onların işine gelecek bilgileri veriyorlar sadece ittifak olayı gibi.

Zaten " Denizciler " diye bahsediyor Coby ve Drake konuşurken.Kendilerini onlardan ayrı görüyorlar yani.Biz demiyorlar denizciler diyorlar.Kurumu tam olarak tasvip etmiş değiller kendilerini ayrı tutuyorlar.

Dostum tek tek örnekler vererek çoğunluğa sağlanan hizmet ve faydayı görmezden geliyorsun. Hükümet geçiçi ama denizciler ve adalet kalıcıdır.
Adalet tektir, herkes için vardır. Ben de diyorum ki; bu adam kutsalların altında çalışıyor. Kutsallar ise halkı en çok ezen ve köleleştiren kesim. Karakteri sevecekseniz olduğu gibi sevin. Adam Kutsallara çalışıyor bu kadar basit.

İyi korsan yoktur evet. Ama korsanlar sağda solda ben halkı koruyorum, ben adaletim diye anırmıyor. Bu herifler adalet biziz diyor. Hadi gitsin halka istediği gibi en büyük zararı ver kutsal ejderlerden birini delsin adalet için?
O onu delsin o bunu kessin.Tek bildiğiniz bu yahu.Dragon yıllardır bu düzene karşı da ne oluyor.Hiç bir cacık beceremiyor.Sakazuki de Dennizcilerin başi olarak bir şeyler yapmaya çalışacaktır.Adamı ne zaman görsek korsan kovalıyordu.Daha yeni yeni atar gider yapıyor.İleride sert yuzünü görecel hükümet.

Adalet tektir, herkes için vardır. Ben de diyorum ki; bu adam kutsalların altında çalışıyor. Kutsallar ise halkı en çok ezen ve köleleştiren kesim. Karakteri sevecekseniz olduğu gibi sevin. Adam Kutsallara çalışıyor bu kadar basit.
Dostum sadece sallamak için diretiyorsun. Basit bir şey diyorum. Tek bir adam neden gidip kendini öldürtsün. Adaletsizlik varsa bu imkanlar dahilinde giderilir. İmkan yoksa fırsat kollanır ve bulunursa adalet sağlanır.

Ama sen diyorsun ki gitsin delsin ve kendi de ölsün. Kime ne faydası olur bunun? Birkaç kutsal öldü diye adalet mi gelecek? Adalet sağlanacak olsa gider birini deler zaten ama birini deldi diye adalet sağlanmıyor. Beni yemeye çalışıyorsun bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık