Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
Yapının yıkılması gerekliliği düşüncesi senin şahsin fikrin. 20. yy doktrinleri ile kısmen ortaçağı yaşayan bir dünyayı kıyaslamak yanlış.
#Kutsalejderlerazibileyapıyor
Bak orası benim şahsi fikrim diyelim tamam. Benim dedim şey şu; bu adam ve adamlar ben/biz adaletiz diye yırtınıyor mu? Evet. Ama her kötülüğe karşı savaşmış oluyorlar mı? Hayır. Yani bunu anlamak neden bu kadar zor. Saka, Kutsal ejderlerin yapılanması altında mı çalışıyor? Evet. Ben olmayan bir şey söylemiyorum.

Ne kadar çok kutsal ejder sevici varmış ya. Luffy şerefsizine bak, adam gibi adam Charlos’u yumrukladı yazıklar olsun be.

Önceden hiç sevmezdim kendisini ama artık öyle gelmiyor bana. Son derece ciddi, şakası olmayan ve serinin kalitesini arttıran bir babayiğit görüyorum artık. Çok yaşa Saka reis. :a:
Serideki bir karakter olarak hikayeye katkı sunması farklı bir şey tabii. Mesela Crocodile da iyi bir tasarım ve hikayeye çok şey kattı ama şerefsiz mi şerefsiz...
Akainu da şeref yoksunu caninin tekidir. Tez vakitte Ace gibi delinmesi dileğiyle.
Reyizin sadece t...kklarını çizmesi 1 saatini alıyormuş Oda'nın.:D
Saul o. Yanlış konudasın. :(

Ben Sakazuki"nin Shanks karsisindaki sahnesi korkmaktan ziyade saskinliga bagliyorum. Adam beklemiyorken karsisina Shanks gelmis, pokerface mi olmasi gerekiyordu. :D

Serideki bir karakter olarak hikayeye katkı sunması farklı bir şey tabii. Mesela Crocodile da iyi bir tasarım ve hikayeye çok şey kattı ama şerefsiz mi şerefsiz...
Akainu da şeref yoksunu caninin tekidir. Tez vakitte Ace gibi delinmesi dileğiyle.

Saul o. Yanlış konudasın. :(
Şerefsizleri de seviyoruz işte. :/ Teach mesela. Kancıklığın kitabını yazmış ama sevilesi bir karakter yine de. :D

Kutsal ejder köpeği olması sadece 1 sebep,Ace yerine Luffye daldığı için nefret ediliyor Luffy yerine Ace dalsaydı bu kadar çabuk ölmezdi hatta kurtulabilirdi.Robin olaylarıda cabası.

Robini öldürmediği için Aokijiye kız.Sakazuki Reyizin aldığı riski boşa çıkartıp o kadar sivili boşuna ölmüş oldu.
Sivilleri öldürene değil de bir kız çocuğunu öldürmedi diye Aokijiye mi kızayım? Risk almışmış :( Kaldı ki o Aokiji de sütten çıkmış ak kaşık değil. Hepsi beraber Saul'ün köpeği olsun, çeyreği etmezler.

Akainudan tut bütün zalimler hakettiğini bulacak herkes rahat olsun Luffy ve Zoro reis adalet takımı geliyor !!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık