Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
Günah işleyenlere cezayı kesemezsen cezayı hep beraber çekersin.

Tabi ki inanmadım.Polyana amiral ile dövüşen polyana ana karakterin polyana abisinin bir polyana serisinde öleceğini falan mı düşünüyorsun ?
One Piece'te statükoculuk ne zamandan beri günahkarlığa savaş anlamına geldi? Günahları neymiş?
Akainunun yaptığı şudur;
-Haydi şuradaki kadın ve çocukları öldürelim
-Niye?
-E tarihi araştırmışlar, içlerinden okuma yazması olan çıkarsa kutsalların ipliği pazara çıkacak
-Tamam o zaman ya doğrusu da bu.

:(

Sabo daha hükümeti yönetecek şu Mariejoisteki mallar inince, ne ölmesi?

Tek korkum Koala falan yalan olursa Vivi ile başgöz edebilirler dağ gibi yiğidi. :(

One Piece'te statükoculuk ne zamandan beri günahkarlığa savaş anlamına geldi? Günahları neymiş?
Akainunun yaptığı şudur;
-Haydi şuradaki kadın ve çocukları öldürelim
-Niye?
-E tarihi araştırmışlar, içlerinden okuma yazması olan çıkarsa kutsalların ipliği pazara çıkacak
-Tamam o zaman ya doğrusu da bu.

:(

Sabo daha hükümeti yönetecek şu Mariejoisteki mallar inince, ne ölmesi?

Tek korkum Koala falan yalan olursa Vivi ile başgöz edebilirler dağ gibi yiğidi. :(
Sen bir şeyin yanlış ve yasak olduğunu bilmene rağmen inatla üzerine gider ve kitleleri etkileyip savaş çığırtkanlığı yapacak bilgileri ortaya çıkartırsan adamı gebertirler işte böyle.Sadece sen değil suçu günahı olmayan adamlar da senin aptallığın yüzünden ölür.Ohara bilginleri bile bile lades demiştir ve kaybetmişlerdir.Suçu sadece bilgeler değil orada yaşayan suçsuz halk da çekmiştir.

Sabo hükümeti mi yönetecek ? ahahhahaha daha komik şeyler de duymuştum.

Günah işleyenlere cezayı kesemezsen cezayı hep beraber çekersin.

Tabi ki inanmadım.Polyana amiral ile dövüşen polyana ana karakterin polyana abisinin bir polyana serisinde öleceğini falan mı düşünüyorsun ?
Polyana ana karakter serinin başından beri var izlemeye bilirdin neden izlemeye başladın seriyi neden takip etmeye başladın?Herhalde dedin kidd diye bi karakter ileride çıkar ben takipte kalayım sonra ana karaktere sallarım kurduğu yada kuracağı tayfaya sallarım.Biz bu seriyi luffy zoroyu severek eğlenceli bularak takip etmeye başladık serinin ortasında sonunda cıkan karakter fanları olmadık.İstediğin kişinin fanı olabirsin ama polyana ana karakter polyana tayfası polyana amiral polyana abisi ablası bilmemnesi deme hakkın yok

Polyana ana karakter serinin başından beri var izlemeye bilirdin neden izlemeye başladın seriyi neden takip etmeye başladın?Herhalde dedin kidd diye bi karakter ileride çıkar ben takipte kalayım sonra ana karaktere sallarım kurduğu yada kuracağı tayfaya sallarım.Biz bu seriyi luffy zoroyu severek eğlenceli bularak takip etmeye başladık serinin ortasında sonunda cıkan karakter fanları olmadık.İstediğin kişinin fanı olabirsin ama polyana ana karakter polyana tayfası polyana amiral polyana abisi ablası bilmemnesi deme hakkın yok
Yoo gayette deme hakkı var.Eleştirilemez mi bu manga ? Ana karakter Luffy diye bi tek onun için mi takip etmek zorundayız mangayı ?

Sen çok yanlış anlamışsın.Pollyanna seri,pollyanna abi,b.ktan ana karakter...Bak diyebiliyorum.

Evet, Akainu denizci. Evet, Akainu kötü korsanları avlıyor. Ancak "mutlak adalet," olarak tanıtılan bir karakter adalet konusunda en ufak bir eksiklik gösterdiğinde tepki çekmesi gayet doğal. Herkesin adalet anlayışı farklıysa ben de Akainu'nun adalet anlayışını, kendi adalet anlayışıma göre eleştiriyorum demektir.

İyi afiyet olsun
Eyvallah.

Neyse bak ciddi bir yorum yapayım.Şu kafadan kurtulun artık.Mangayı illa çok çok sevip,canla başla takip etmek zorunda değiliz.Uzun zamandır takip ettiğimiz için alışkanlıktan dolayı takip edebiliriz ya da ana karakter dışında sevdiğim bir karakter vardır ve sırf onun mürüvvetini görmek için takip edebiliriz ya da gizem seviyorumdur opta da 2 ton gizem olduğu için sırf bundan dolayı takip edebilirim vs. vs. diye uzar gider bu liste.İlla ana karakter için takip etmek zorunda değiliz.

Aynı şekilde mangayı takip ediyoruz diye illa övmek zorunda da değiliz.Senin nasıl mangayı övme hakkın varsa benimde o kadar gömme hakkım var.Şu çifte standarta dayalı bakış açısını bırak bence.Hoş durmuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık