Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
Eyvallah.

Neyse bak ciddi bir yorum yapayım.Şu kafadan kurtulun artık.Mangayı illa çok çok sevip,canla başla takip etmek zorunda değiliz.Uzun zamandır takip ettiğimiz için alışkanlıktan dolayı takip edebiliriz ya da ana karakter dışında sevdiğim bir karakter vardır ve sırf onun mürüvvetini görmek için takip edebiliriz ya da gizem seviyorumdur opta da 2 ton gizem olduğu için sırf bundan dolayı takip edebilirim vs. vs. diye uzar gider bu liste.İlla ana karakter için takip etmek zorunda değiliz.

Aynı şekilde mangayı takip ediyoruz diye illa övmek zorunda da değiliz.Senin nasıl manyaı övme hakkın varsa benimde o kadar gömme hakkım var.Şu çifte standarta dayalı bakış açısını bırak bence.Hoş durmuyor.
Ya sev ya terk et kardeş. Bizde kanun budur.

Polyana ana karakter serinin başından beri var izlemeye bilirdin neden izlemeye başladın seriyi neden takip etmeye başladın?Herhalde dedin kidd diye bi karakter ileride çıkar ben takipte kalayım sonra ana karaktere sallarım kurduğu yada kuracağı tayfaya sallarım.Biz bu seriyi luffy zoroyu severek eğlenceli bularak takip etmeye başladık serinin ortasında sonunda cıkan karakter fanları olmadık.İstediğin kişinin fanı olabirsin ama polyana ana karakter polyana tayfası polyana amiral polyana abisi ablası bilmemnesi deme hakkın yok
Sanane la artiz.Sana mı soracağım ne yapacağımı ?

Eyvallah.

Neyse bak ciddi bir yorum yapayım.Şu kafadan kurtulun artık.Mangayı illa çok çok sevip,canla başla takip etmek zorunda değiliz.Uzun zamandır takip ettiğimiz için alışkanlıktan dolayı takip edebiliriz ya da ana karakter dışında sevdiğim bir karakter vardır ve sırf onun mürüvvetini görmek için takip edebiliriz ya da gizem seviyorumdur opta da 2 ton gizem olduğu için sırf bundan dolayı takip edebilirim vs. vs. diye uzar gider bu liste.İlla ana karakter için takip etmek zorunda değiliz.

Aynı şekilde mangayı takip ediyoruz diye illa övmek zorunda da değiliz.Senin nasıl mangayı övme hakkın varsa benimde o kadar gömme hakkım var.Şu çifte standarta dayalı bakış açısını bırak bence.Hoş durmuyor.
Ne alakası var?Luffye bağlı bir manga olduğu seri başından beri var polyana ana karakter değil miydi seri başında?Bende bunu diyorum zaten polyana olup olmaması değil veya kollanması veyahut luffye göre şekillenmesi değil mesele.Zaten böyleydi seri başından beri böyle olan birşeyi neredeyse 1000 bölüm olmaya yaklaşan zamanda söylemek sence ne kadar mantıklı?Dersin ki luffy seri başında taş kalpli astığım astık kestiğim kestik bir karakterdi sonradan polyanaya bağladı o zaman eleştirirsin ama luffy zaten iyi kalpli eğlenceli biraz aptal komik arkadaşlarına ve sevdiklerine önem veren bir karakterdi böylede olmaya devam ediyor değişen birşey yokken yeni birşeymiş gibi polyana demek sence ne kadar mantıklı?

Ne alakası var?Luffye bağlı bir manga olduğu seri başından beri var polyana ana karakter değil miydi seri başında?Bende bunu diyorum zaten polyana olup olmaması değil veya kollanması veyahut luffye göre şekillenmesi değil mesele.Zaten böyleydi seri başından beri böyle olan birşeyi neredeyse 1000 bölüm olmaya yaklaşan zamanda söylemek sence ne kadar mantıklı?Dersin ki luffy seri başında taş kalpli astığım astık kestiğim kestik bir karakterdi sonradan polyanaya bağladı o zaman eleştirirsin ama luffy zaten iyi kalpli eğlenceli biraz aptal komik arkadaşlarına ve sevdiklerine önem veren bir karakterdi böylede olmaya devam ediyor değişen birşey yokken yeni birşeymiş gibi polyana demek sence ne kadar mantıklı?
Kusura bakma da yine saçma bi bakış açın var.Mantığı olmasına gerek yok.Luffy en baştan beri pollyanna diye bunu söyleyemez miyiz ? Eleştiremez miyiz ? Bir şeyi eleştirmek için illa değişim mi olması gerekiyor ?

Kusura bakma da yine saçma bi bakış açın var.Mantığı olmasına gerek yok.Luffy en baştan beri pollyanna diye bunu söyleyemez miyiz ? Eleştiremez miyiz ? Bir şeyi eleştirmek için illa değişim mi olması gerekiyor ?
Eleştiremezsin yazamazsın demiyorum neden beğenmiyorsun da demiyorum zaten böyle bir seri olduğunu görüyorsun neden izlemeye takip etmeye başlıyorsun diyorum olayı anladın mı?Polyana sevmiyorsan başlamazsın seriye gelipte 1000 bölüm sonra polyana seri demezsin.

Eleştiremezsin yazamazsın demiyorum neden beğenmiyorsun da demiyorum zaten böyle bir seri olduğunu görüyorsun neden izlemeye takip etmeye başlıyorsun diyorum olayı anladın mı?Polyana sevmiyorsan başlamazsın seriye gelipte 1000 bölüm sonra polyana seri demezsin.
Mangayı illa çok çok sevip,canla başla takip etmek zorunda değiliz.Uzun zamandır takip ettiğimiz için alışkanlıktan dolayı takip edebiliriz ya da ana karakter dışında sevdiğim bir karakter vardır ve sırf onun mürüvvetini görmek için takip edebiliriz ya da gizem seviyorumdur opta da 2 ton gizem olduğu için sırf bundan dolayı takip edebilirim vs. vs. diye uzar gider bu liste
Bak bakayım önceki mesajımda ne yazmışım.

Bak bakayım önceki mesajımda ne yazmışım.
Senin anlayışında bir sorun mu var?Adam yazmış polyana seri ana karakterden tut bilmemneresine kadar polyana diye eleştiriyor.buraya kadar anladiysan devam edeyim bende diyorum ki seriye başlarken ne gördün iyi kalpli saf aptalcana bir lastik çocuk denizdeki maceralarina başlıyor yani polyana olan seri başlıyor.Hiçbirşey bilmiyorsun daha ilk bölümden gördün bu çocuğu ve sen polyana serileri sevmiyorsun diyelim, bende neden başladın bu seriye o zaman diyorum bu kidd fanı olan arkadaşa.Zaten polyana olarak başlamış ve öyle devam etmiş seri.Yeni mi gördünde bu şekilde eleştiriyorsun diyorum.Buraya kadar anlamadığın birşey varsa yine bana söylersin

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık