Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
Keşke Itachi de böyle gomulse :gamyon: En sevilen yan karakter belki de. Diyorum tek sevilmeme sebebi Oyaji ve Ace öldürmesi. Ohara falan hep bahane

Senin anlayışında bir sorun mu var?Adam yazmış polyana seri ana karakterden tut bilmemneresine kadar polyana diye eleştiriyor.buraya kadar anladiysan devam edeyim bende diyorum ki seriye başlarken ne gördün iyi kalpli saf aptalcana bir lastik çocuk denizdeki maceralarina başlıyor yani polyana olan seri başlıyor.Hiçbirşey bilmiyorsun daha ilk bölümden gördün bu çocuğu ve sen polyana serileri sevmiyorsun diyelim, bende neden başladın bu seriye o zaman diyorum bu kidd fanı olan arkadaşa.Zaten polyana olarak başlamış ve öyle devam etmiş seri.Yeni mi gördünde bu şekilde eleştiriyorsun diyorum.Buraya kadar anlamadığın birşey varsa yine bana söylersin
Birader çok yönlü düşünemiyor musun sen ? Neden başlamış olabilir diye bi düşün bakalım.Zorla zorla hafızayı bi ıkın bakalım.Çıkar belki bir şeyler.

Adam belki de en baştan spo yedi ve Kid'i gördü.Etkilendiği için de sırf onun için başladı.Olamaz mı ?

Ya da diziler,mangalar genelde 1 bölümde açılmaz di mi ? Hele op gibi uzun süreli mangalarda belli bir süre de hikaye rayına oturur di mi ? Adam seriye başladı ve o süreye kadar ''Pollyanna ana karakter'' dışında ilgi çekici şeyler buldu ve devam etti olamaz mı ?

En başta tanıtımda Roger'ı gördü.Op hazinesini merak etti başladı.Olamaz mı ?
.
.
.
Alternatif bir sürü seçenek gelebilir buraya.Ha bak bende kendi adıma konuşayım.Opa başladığımda serinin çoğunu biliyordum zaten.3 ton spo yemiştim.Yoksa en baştan başlasam o sikkolukla muhtemelen en fazla Alabasta'ya kadar dayanabilirdim.Yani yediğim spolar sayesinde opa devam ettim gibi düşün.

Birader çok yönlü düşünemiyor musun sen ? Neden başlamış olabilir diye bi düşün bakalım.Zorla zorla hafızayı bi ıkın bakalım.Çıkar belki bir şeyler.

Adam belki de en baştan spo yedi ve Kid'i gördü.Etkilendiği için de sırf onun için başladı.Olamaz mı ?

Ya da diziler,mangalar genelde 1 bölümde açılmaz di mi ? Hele op gibi uzun süreli mangalarda belli bir süre de hikaye rayına oturur di mi ? Adam seriye başladı ve o süreye kadar ''Pollyanna ana karakter'' dışında ilgi çekici şeyler buldu ve devam etti olamaz mı ?

En başta tanıtımda Roger'ı gördü.Op hazinesini merak etti başladı.Olamaz mı ?
.
.
.
Alternatif bir sürü seçenek gelebilir buraya.Ha bak bende kendi adıma konuşayım.Opa başladığımda serinin çoğunu biliyordum zaten.3 ton spo yemiştim.Yoksa en baştan başlasam o sikkolukla muhtemelen en fazla Alabasta'ya kadar dayanabilirdim.Yani yediğim spolar sayesinde opa devam ettim gibi düşün.
Olamaz tabi insan aklıyla alay eder gibi bıdı bıdı yapma sırf muhalefet olmak için üstüme üstüme sallama bilmediğin hikayenin 1000 bölümlük hangi seriye aklı başında insan ortasından dalarda seri takip eder.Yok roger merak etmişte yok one piece merak etmiş o zaman izleme seri bitince one piece ne ögrenirsin bu kadar basit.Ama illa boş muhalefet olacak ya maksat sataşmak olsun.Sizi kendinizle baş başa bırakıyorum insanlar rahatsız oluyor ve bende rahatsız olmaya başladım uslubunuzdan iyi forumlar

Olamaz tabi insan aklıyla alay eder gibi bıdı bıdı yapma sırf muhalefet olmak için üstüme üstüme sallama bilmediğin hikayenin 1000 bölümlük hangi seriye aklı başında insan ortasından dalarda seri takip eder.Yok roger merak etmişte yok one piece merak etmiş o zaman izleme seri bitince one piece ne ögrenirsin bu kadar basit.Ama illa boş muhalefet olacak ya maksat sataşmak olsun.Sizi kendinizle baş başa bırakıyorum insanlar rahatsız oluyor ve bende rahatsız olmaya başladım uslubunuzdan iyi forumlar
Yani hayattaki tek derdim sensin zaten.Sana sataşmak için yer arıyordum di mi ? Kendini önemseme bu kadar...Saçma sapan bi bakış açın var diye alıntıladım seni.

Neyse düşünce tarzını sağlıklı bulmadığımdan belki bi ihtimal anlarsın diye bende son mesajımı atıyorum.Kendimden pay biçerek anlatıyorum bak.

Opla ilgili ilk izlediğim şey buydu.Bu amv etkiledi beni ve bende opla ilgili şeyler okuyup spoiler yemeye başladım.Savaşın olayını da tam anlamıyla anlamak için opa başladım.Bu kadar basit.Bak ben bu yüzden başlamışım.O zaman önceki mesajda yazdığım şeyler ''Olabilecek şeyler'' oluyor.Bu kadar basit.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık