Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Marco & Jozu & Vista

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    208
İlla herkes de yıkıcı tekleyici güç mü olacak?
Marco tekme-pençe girişecek. Jozu zaten yeteri fiziksel güce sahip. Vista'da kesecek.
Bu adamlar zaten seri adamlar. Yani hele de Marco'nun çevikliği ön planda.

Bellamy bile Luffy'ye hasar verebiliyor. Seride ben hasar alıp gülen geçen birisini görmedim. Çöpün hasarı bile etkiliyor güçlü adamı eğer yerse.
Zaten güçlü adamların olayı o saldırıyı yememeleri. Kendini savunabilmeleri.

Vista kestiğinde, Marco pençeyi geçirdiğinde veya tekmeyi attığında, Jozu omzu gömdüğünde sanki Akainu'ya bir şey olmayacak imajı çizilmemeli.

Akainu'ya kelepçe taksan çöpten kurşun yedirsen gene adam hasar alır. :/

Marco nun meyvesi anka , özelliği yenilenmek.aldığı hasarı kendi aleviyle iyileştirmek.
akainunun meyvesi magu magu logia magma adam.

Marco neden hasar almıyor demeniz ilginç.almamış olsa savaş sonrası sargılarla gezmezdi.
ayrıc Marco zarar görüyor:
http://kissmanga.com/Manga/One-Piece-Digital-Colored-Comics/Chapter-575?id=252070
Yüzündeki izden belli.Fakat iyileştirebiliyor yeteneği ile.
Bunun bir sınırının olduğunuda E.oda söylüyor.

Burda mesele ne kadar iyileştirecek kendini.
Ve Bu üç isim ne yaparak ne saldırısıyla Sakazukiye zarar verecek.

Eğer konuyu Marineforda göre değerlendiriyorsanız yazdım 3 isimde bu herife yenecek düzeyde hasar veremez.
Marco marineford'da Sakazuki'yi tek başına tuttu mu tuttu. Jozu ve Vista'da Marco Sakazuki'yi tutarken halleder işte. Hadi Marco tutamadı, Jozu ile beraber tutarlar bu sefer, Vista Sakazuki'ye saldırılar yapar.
Savaş sonrası Sengoku'da hasarlıydı o hasara fazla takılmamak lazım.

Birinde zoan meyve birinde elmas parameciası olan profesyonel haki kullanıcıları a sınıf korsanlar neden bir amirale ölümcül zararlar verebilecek güce sahip olmasınlar ki? Yanlarında Mihawk gibi birisiyle kapışan Vista da varken hemde.

Bir tutmuyorum ama yakınlar mesele bu değil şimdi. Akainu'yu rahat alırlar diyebiliyosaniz, yonkoyu da rahat olmasa bile zorlansalar da alabilir diyebilmeniz lazım. Marco yonko seviyesi ya hani, hadi en kötü amiral. Jozu da öyle. 2,5 amiralin bir yonkoyu alması lazım, 1 amiralin ne yaptığı ortadayken.
Yakınlar mı :D Akainu mu yonkolara yakın. :hhh:

Ortada bir Y olsun.Bu adam amiralle haki olarak dövüşecek güçte olsun.Gerisine gerek yok yanına birileri olmasa da olur.Bir şekilde ölümcül bir saldırı yaparsa savaşı kazanma şansı elde eder. ( Kuzan örnek)

Diğer tarafta X kişisi olsun hakisi amirale yetecek kadar olmasın , fakat yine de zarar verebilecek düzeyde olsun.Bu adam amirale ölümcül bir saldırı vuramadıktan sonra o savaşı kazanamaz.( Jozu örnek)

Bundan daha net nasıl anlatabilirim bilmiyorum.Olay bu.

Ben Marco'nun 2 yıl sonra daha efektif ve güçlü biri olduğunu , bize gösterilenin kısıtlı sayıda sayıyla yetmediğini düşünüyorum.
Üsstte yazdığım denklemde Y olursa ne ala , görünen kadar değil.

Jozu bence hiç değil .Vista 'nın haki düzeyi şu anki Zoro'dan fazlaysa ki öyle muhtemelen oda X konumundadır.

Biri Kizaru gibi bir Amiralin en sağlam saldırılarından birini durduruyor, diğeri Mihawk'ın en sağlam saldırılarından birini durduruyor. Anlayacağınız bu iki tankı Akainu deviremez ki üstüne Vista var.

Akainu fanlığı fanlık olmaktan çıkmış başka bir yere doğru gidiyor. Yonkou da oldu iki yumrukta felç geçiren adam. Hadi Hayırlısı. Wb ölü haliyle Kaido'ya iki yumruk atacak da Kaido yerleri öpecek heeeeğğğ. Yonkouya yakın güçmüş. Gülerler adama le gülerler :)

Hala Mf'ye bakıp da Marco şöyleydi Marco çizik atamadı şeklinde yorum yapanlar mı var yahu? Arkadaş atlatın artık şu takıntıyı. Vallahi seriyi bu kadar takip eden adamlara yakışmıyor şu mesajlar. Az çıkarım yapıp Mf arcı nasıl bir arctı düşünün yahu! :(

Bir gün herkes gerçekleri görecek. Görmek istemeyenler ve gözünü kapatanlar bile görecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık