Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Marco & Jozu & Vista

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    208
Akainu fanlığı fanlık olmaktan çıkmış başka bir yere doğru gidiyor. Yonkou da oldu iki yumrukta felç geçiren adam. Hadi Hayırlısı. Wb ölü haliyle Kaido'ya iki yumruk atacak da Kaido yerleri öpecek heeeeğğğ. Yonkouya yakın güçmüş. Gülerler adama le gülerler :)

Hala Mf'ye bakıp da Marco şöyleydi Marco çizik atamadı şeklinde yorum yapanlar mı var yahu? Arkadaş atlatın artık şu takıntıyı. Vallahi seriyi bu kadar takip eden adamlara yakışmıyor şu mesajlar. Az çıkarım yapıp Mf arcı nasıl bir arctı düşünün yahu! :(

Bir gün herkes gerçekleri görecek. Görmek istemeyenler ve gözünü kapatanlar bile görecek.
Dostum gercekleri gorduk zaten.Marco ve Jozu'nun oldugu yerde hem 2.tumen komutanlari hemde Wb öldü.

Son düzenleme:
@Dragon

Benim de demek istediğim şu, OP evreni ile normal evren çok farklı. Normal evrene göre Enel KK olur direk. Tüm mitolojik hikayelerde Yıldırımdan daha üstün bi güç yok ama adamın 1 milyon Volt saldırı adam kızartıyo sadece. Yani normalde Elmas'ın ergime sıcaklığı 3500-3600 C arası değişiyor ama bu evrende haki diye bi güç unsuru var. Saka-san hakisi Jozu'dan daha fazla desem yanlış olmaz sanırım. Oynadıkları rollerden baz alırsak. Marco'nun da bi sınırı var yoksa imkansız bu adama zarar vermek.

@RocheFelix

Gereksiz Saka-san haterlerine cevap verip vakit kaybetme derim, o herif kimi savunduğu belli olmayan biri. Yersiz yersiz giydirmeye çalışıyo işte aklı sıra. Aldırış etme hiç.

@Bavs

O kadar adamın içinde 2.tümeni öldürmedi mi bu adam? Wb'den o yumruğu yiyip ayağa kalktı 2 dakka sonra. Ne marco ne jozu ne de vista Wb kadar güce sahip değil. Kaldı ki Saka-san dediğin adam dövüştükçe açılan birisi. Böyle bi adamla kim dövüşmek ister ki? BB bile yanında tayfası varken o riske girmiyo, hem de 2 meyveye sahipken. Dövüşü kazanır kazanamaz ben oradında değilim ama BB gibi Zeki bi adam bile o riski göze almıyorsa vardır bi bildiği diye düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben Marineforddan beri Akainu'nun meyve gücüyle Jozuyu yenebilceğini sanmıyorum magma'nın elması geçmemesi gerekiyor. Döverse ancak hakili yırmıhlarla döver

Luffy ittifakı bir Yonkou indirdiğinde Luffy ve Law'ın seviyesi ne olacak sizce? Marco'dan güçlü mü olacaklar? Belki. Bu çocuklar o güçleriyle Akainu'dan daha güçlü bir rakibi indirecekler.

Farklı bir yönden yaklaştım olaya fakat umarım açıklayıcı olmuştur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık