Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Marco & Jozu & Vista

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    208
Evet.
Luffy ittifakı bir Yonkou indirdiğinde Luffy ve Law'ın seviyesi ne olacak sizce? Marco'dan güçlü mü olacaklar? Belki. Bu çocuklar o güçleriyle Akainu'dan daha güçlü bir rakibi indirecekler.

Farklı bir yönden yaklaştım olaya fakat umarım açıklayıcı olmuştur.
Daha düz yaklaşımdan ikna olmuyorlar.Farklı açılarda sökmez Mustafa :)

Şu üçlüyu Kaidounun veya Garpin karşısına çıkarsan bile sonuç bence belli değil. Akainu çok sağlam ama zor ya olmaz bu iş

Marco'nun sınırını aşacak adamın Garp gibi Haki'si olacak, ya da Teach gibi özel bir karanlık yeteneğine sahip olacak. Akainu'nun Haki'si yetmiyor Marco'ya hasar vermeye, canını bile yakamıyor. Marco ise gayet rahat canını yakıyor. Akainu önce Marco'yu alsın, varsa bir sahne, görelim Akainu'nun Marco'ya üstün geldiği, ama yok.

Vergo, Sanji'ye üstün gelir diyebiliyoruz, adamın bacağını çatlatıyor, Garp Marco'ya üstün gelir diyebiliyoruz, hasar veriyor, Akainu neye istinaden Marco'ya üstün gelebiliyor üstelik karşılaşıp iki tarafta bir birine üstün gelememişlerken ? Jozu'ya gerek bile yok, Marco ve Vista, arkasında devasa bir denizci ordusu olmayan Akainu'yu tarafsız bir sahada alırlar.

@Bavs

O kadar adamın içinde 2.tümeni öldürmedi mi bu adam? Wb'den o yumruğu yiyip ayağa kalktı 2 dakka sonra. Ne marco ne jozu ne de vista Wb kadar güce sahip değil. Kaldı ki Saka-san dediğin adam dövüştükçe açılan birisi. Böyle bi adamla kim dövüşmek ister ki? BB bile yanında tayfası varken o riske girmiyo, hem de 2 meyveye sahipken. Dövüşü kazanır kazanamaz ben oradında değilim ama BB gibi Zeki bi adam bile o riski göze almıyorsa vardır bi bildiği diye düşünüyorum.
Ben işin neresindeyim biliyor musun, elmas ve anka gücü magmaya ters.
Mesela 3 tane Burgess ve Shiryu'yu alır Sakazuki bana sorarsan ama bu vs'yi alamaz. 3 tane Burgess ve Shiryu bu vs'de ki üçlü kadar güçlüdürler ama magmaya karşı savunmaları sağlam değildir. Bu üçlünün de savunmaları çok iyi. Saldırı güçleri de Sakazuki'yi dövmeye yeter adam logia kullanıcısı ne de olsa.

http://forums.mangafox.me/threads/479023-Marco-Jozu-Vista-vs-Akainu

http://www.marineford.com/Thread-One-Piece-Akainu-Vs-Marco-Jozu-Vista

aynı konudan 2 ayrı yabancı sitede açılmış hali , yorumlar felan çoğu Sakazuki der , fakat korsanfan dünya çapında en ermiş üyeleri barındırdığı için , aksini savunanlar için gelen yorumlar böyle oluyor.
Aynen. Bu konudaki %25'lik ERMİŞ(!) kısım olmasa forum bitmişti. Ahh ahh kıymet bilemiyoruz.

Yabancı siteden örnek vererek ufkumu açtın. Yabancılar diyorsa doğrudur.
Cidden şu 14 sayfadaki en mantıklı yaklaşım olmuş.

Mod arkadaşlar konuyu kilitleyebilir mi acaba? Tartışacak bir şey kalmadı bu yabancıların ne düşündüğü gösterilince.

http://forums.mangafox.me/threads/479023-Marco-Jozu-Vista-vs-Akainu

http://www.marineford.com/Thread-One-Piece-Akainu-Vs-Marco-Jozu-Vista

aynı konudan 2 ayrı yabancı sitede açılmış hali , yorumlar felan çoğu Sakazuki der , fakat korsanfan dünya çapında en ermiş üyeleri barındırdığı için , aksini savunanlar için gelen yorumlar böyle oluyor.
Yalnız verdiğin sitelerden birinde 15 oy kullanılmış 7 akainu 6 trio 2 draw.Argüman olarak kullanmak ne kadar doğru sence ?

Marco'nun sınırını aşacak adamın Garp gibi Haki'si olacak, ya da Teach gibi özel bir karanlık yeteneğine sahip olacak. Akainu'nun Haki'si yetmiyor Marco'ya hasar vermeye, canını bile yakamıyor. Marco ise gayet rahat canını yakıyor. Akainu önce Marco'yu alsın, varsa bir sahne, görelim Akainu'nun Marco'ya üstün geldiği, ama yok.
Dofta Aokiji ve Fuji karşısında çok rahatti. İkiside ona zarar veremedi saldirilariyla sence Dof ikisinden güçlü mü?

Ya mesele aslında biraz aşmış adamlar kolay kolay yenilmiyor. Dof bu seride gördüğümüz bu şekildeki ilk adam. Adam ne darbeler aldi kalbi parçalandı banamisin demedi. Bunun dışında Akainu ve Aokijinin 10 günlük dövüşü de bu olaya örnek. Marco ve Jozu gibi adamlari serideki hic bir karakter (Shanks,kaidou bile) kisa bir dövüşün ardindan yenemez. Bir kac saat kapismalalari lazim.

Aynen. Bu konudaki %25'lik ERMİŞ(!) kısım olmasa forum bitmişti. Ahh ahh kıymet bilemiyoruz.

Yabancı siteden örnek vererek ufkumu açtın. Yabancılar diyorsa doğrudur.
Cidden şu 14 sayfadaki en mantıklı yaklaşım olmuş.

Mod arkadaşlar konuyu kilitleyebilir mi acaba? Tartışacak bir şey kalmadı bu yabancıların ne düşündüğü gösterilince.
Güzel güldüm. :) Bende yabancı sitede yazıyorum, o zaman benim dediğim doğru olacak demektir bu, güzelmiş mantık.

Dofta Aokiji ve Fuji karşısında çok rahatti. İkiside ona zarar veremedi saldirilariyla sence Dof ikisinden güçlü mü?.
Dof, Aokiji ile hiç dövüşmediki, göze alamadı yani. Jozu dövüştü, dikkkat kaybına kadar denk gittiler, dikkat kaybı olduktan sonra 1 bölümlük süre zarfında yenildi. Fuji ile de Dof hiç dövüşmedi, Dof konuşurlarken sinsice bir vuruşla avantaj sağlamak istedi Fuji kendini savundu ve ayrıldılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık