Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
Gemi için başında en güçlü amiralin olduğu denizcilere savaşmak Teach karakterine küfür etmektir.
Sen ortada bir ödül yok, ödül olsa WB'a bile girer, diyorsun. Ben de ortada sebep olduğunu söyledim sen de bizim dediğimize geldin sonuç olarak. Şimdi de en güçlü amiral ile dövüşmez diyorsun. Dövüşmez, kaçar zaten.

Geçen mangaka Kaidoyu Roger ve WBnin üstünde gösterecektir yorumuna denk geldim bir konuda, seneler evveli. Hala öyle düşünüyor musun :gamyon:
Yok. Soda büyük patlattı beni o konuda. Ben Luffy'nin özelinde Kaido'yu indirip Roger'ı bile gölgesinde bırakacak diye düşünüyordum. Şimdi Roger'ı bile Wb'nin altına koyarım.

Zaten amirallerin de büyük patlayacağını düşünmem Kaido ve Bm'nin bu hale sokulması.

Yok. Soda büyük patlattı beni o konuda. Ben Luffy'nin özelinde Kaido'yu indirip Roger'ı bile gölgesinde bırakacak diye düşünüyordum. Şimdi Roger'ı bile Wb'nin altına koyarım.

Zaten amirallerin de büyük patlayacağını düşünmem Kaido ve Bm'nin bu hale sokulması.
Fujitora da patlattı işte amiralcileri. Yeterli değil mi :D

Amiral balon mu patlasın? Kaido bir balondu patladı. Size oldu diye başkalarına da olmasını ummanız haksızlık, benim istediğim olsun serinin dinamikleri önemsiz düşüncesinden ibaret!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık