Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
kaidonun oden kadar güçlü bir samuray gelmeyecek demesi sadece kınlar ve diğer samuraylar ile ilgili. odeni kendi ile değil diğer samuraylar ile kıyaslıyor ve samuraylar arasında güçlüydü diyor. bu laftan odenin kaido kadar güçlü olduğu anlamı çıkmıyor.

Kılıç tayfa, 1 yıl falanı bir tarafa bırak direk isim vermiş adam. Akainu'dan güçlü müdür diye sorulan soruya Kaido'dan bile güçlüdür cevabı var hala laf yapıyorsun ya :gamyon:
Yahu evdeki annesinden geyik yapmış :/ Ne desin anan bir hiç yavrum mu desin çocuğa. Bu yıpratma taktiklerin harika Red reyiz :D

Valla Roçe ister kılıç tayfası olsun ister bıçak tayfası, benim düşüncem bu şekilde. SBS falan boş iş, benim için en önemli argüman serinin içeriğidir. Şöyle olsaydı böyle olsaydı keşkelerle anca spekülasyon yaparız. Bu konuyla ilgili baz alabileceğimiz en güzel güncel örnek Akainu'nun Kizaru'yu frenlemesidir.
Ben de pek mümkün olmadığını düşünüyorum. Wano'dan çıkacak en büyük olay hepsinin başlangıç seviye içten patlamalı takıldığı olabilir. Klasik memleket güzellemesi yapıyor.

Cevap basit sade hakiyle dövüş kazanamazsın.
Kaido Odenle dövüşürken oden sadece hakide üstün olabilir ondan harici,fiziksel güç dayanaklılık savunmada kaido üstün bu yüzden teke gitti.
yani dövüşlerde hakiyle ön plana çıkan karakterlerin hiçbiri dövüşte bitirici olamadı,mesela mf de wb meyvesini kullanmak zorunda kaldı,luffy katakuriyi yendi ray kizaruya bir halt yapamadı,garp rogeri ölümün eşiğine getirdi bm'de çizik yok,yani dövüşlerde sadece haki önemli değil
fiziksel güç,dayanıklılık,,şeytan meyvesi'de önemli öyle sade hakiyle olmaz bana göre.

Cevap basit sade hakiyle dövüş kazanamazsın.
Kaido Odenle dövüşürken oden sadece hakide üstün olabilir ondan harici,fiziksel güç dayanaklılık savunmada kaido üstün bu yüzden teke gitti.
yani dövüşlerde hakiyle ön plana çıkan karakterlerin hiçbiri dövüşte bitirici olamadı,mesela mf de wb meyvesini kullanmak zorunda kaldı,luffy katakuriyi yendi ray kizaruya bir halt yapamadı,garp rogeri ölümün eşiğine getirdi bm'de çizik yok,yani dövüşlerde sadece haki önemli değil
fiziksel güç,dayanıklılık,,şeytan meyvesi'de önemli öyle sade hakiyle olmaz bana göre.
Roger , garp emin olmasakta yuksek ihtimal shanks sade haki kullanicilari ve zirve karakterler.

Simdi o zamanki oden ile simdiki akainuyu kapistirirsak akaniu alır. Ama güncel oden dersek tahminen wb seviyesine yakındır.ya ucu ucuna kaybeder yada ucu ucuna kazanır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık