Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
Beyler Akainu Kaido'dan güçlü olsaydı emin olun o gözü kara delikanlım Wano'ya kadar yüzerek giderdi. Kendinizi SBS'lerle kandırmaya devam edin, SBS'de 2019 yılı Sanji yılı olacak diyordu Sanjinin bir ırzına geçmedikleri kaldı 2019 senesinde. O yüzden fazla kendinizi şey etmeyin, orada konuşmak için konuşuyor istese Luffy'i de 1 senede korsanlar kralı yapar adam bölüm başına aldığı paraya bakıyor.

Güçlü olmasının dışında Akainu akıllı bir adam.Kaido'ya Mama'ya bak.Zeka belirtisi yok.Sağ kolları ve kumandanları olmasa bu ikisi gerçekten başarısız bir tayfaya sahip olurlarmış.
Orası öyle de BM de Kaido da tek başlarına dünyanın en güçlüleri arasında. Dövüşte her şey olabilir zaten ama burda genel güce göre kıyaslama yapıyoruz.

Beyler Akainu Kaido'dan güçlü olsaydı emin olun o gözü kara delikanlım Wano'ya kadar yüzerek giderdi. Kendinizi SBS'lerle kandırmaya devam edin, SBS'de 2019 yılı Sanji yılı olacak diyordu Sanjinin bir ırzına geçmedikleri kaldı 2019 senesinde. O yüzden fazla kendinizi şey etmeyin, orada konuşmak için konuşuyor istese Luffy'i de 1 senede korsanlar kralı yapar adam bölüm başına aldığı paraya bakıyor.
SBS diye atlayan ilk kılıç tayfa idi yalnız :/ Biz de dedik ki işinize geliyorsa 1 yıl geyiği.

Yapma gözünü seveyim, Xebec'in tayfasından çıkmış, Linlin, Newgate, Garp, Roger gibi hayvanları görmüş eleman. İlk ciddi dövüşü olabilir belki, öncesini görmediğimiz için net bir şey diyemem. Korkağın hası, avrat kılıklı puşt.
Yarın öbür gün Usoppta Kk tayfasindan çıkmış olacak.Bunlar bir şey ifade etmiyor.Adamlari görmüş olması da bir şey ifade etmiyor.Roger,Wb,Garp bu adama Odenin yaptığını yapamayacak adamlar mi ? Roger vs Wbde Odenin aldığı hale bakarsan Kaido bu adamların karşısına çıksa ne hale geleceği net ortada bence.

SBS diye atlayan ilk kılıç tayfa idi yalnız :/ Biz de dedik ki işinize geliyorsa 1 yıl geyiği.
Valla Roçe ister kılıç tayfası olsun ister bıçak tayfası, benim düşüncem bu şekilde. SBS falan boş iş, benim için en önemli argüman serinin içeriğidir. Şöyle olsaydı böyle olsaydı keşkelerle anca spekülasyon yaparız. Bu konuyla ilgili baz alabileceğimiz en güzel güncel örnek Akainu'nun Kizaru'yu frenlemesidir.

Yarın öbür gün Usoppta Kk tayfasindan çıkmış olacak.Bunlar bir şey ifade etmiyor.Adamlari görmüş olması da bir şey ifade etmiyor.Roger,Wb,Garp bu adama Odenin yaptığını yapamayacak adamlar mi ? Roger vs Wbde Odenin aldığı hale bakarsan Kaido bu adamların karşısına çıksa ne hale geleceği net ortada bence.
Yok ben aksini iddia etmedim hacım. Karşılaştığı tek sert kaya Oden değildir onu demek istiyorum. İlla ki Oden kadar güçlü ya da daha güçlü rakiplerle karşılaşmıştır. Bence en temiz dayağını Oden'den yediği için travma haline gelmiş.

Yok ben aksini iddia etmedim hacım. Karşılaştığı tek sert kaya Oden değildir onu demek istiyorum. İlla ki Oden kadar güçlü ya da daha güçlü rakiplerle karşılaşmıştır. Bence en temiz dayağını Oden'den yediği için travma haline gelmiş.
Oden ile aşağı yukarı aynı seviyede olan adamlar da Kaidoya Odenin yaptığını yapabilir diyorum ben de.Bundan yola çıkarak muhtemelen karşılaştığı en güçlü kişi Odendir diyorum ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık