Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
Aokiji tayfayi, Kizaru tayfa ve novalari, Akainu ise beyazsakl korsanlarini yok ederken tanıtıldı. Dofun kafesini itmek nedir, 40 bölümde bitecek arcı 100 bölüme çıkardı.

Denizci geçmişi de yok, torpilli milletvekili tanıdığı olan işçi gibi kondu başa.
Seni yanlış tanımışım. Eskiden bunları bimiyordum ben. Hayatına bir kız(Smoothie) girdi diye hemen değişmişsin.:/

Aslında iki üç kalifiye eleman var ama torpille getirmişler başa bunu. Yine de kötü bir karakter değil, iyilik yapmaya çalışıyor ama denizci olmadığı adam akıllı emirlere uymamasından belli. Akainu senin komutanın, terbiyesizlik yapmayacaksın.
O kadar olsun ya. Asker kökenli değil zaten. Akainu'yu böyle hırlatması hoşuma gitmişti zamanında.:D

Sakazuki sağlam adamdır,güçlü adamdır.

Bir imparator ile kapışabilecek güçtetir ama ben imparatorları biraz daha üstün görüyorum Sakazukiden.

Oden ise Kaido'yu(Kaido'nun seviyesinin tam ne olduğu bilmediğimiz bir zamanda) dövüyor ve aklını alıyor.

Şu an ki Kaido bile hala unutamamış.(O zamanlar güçsüzdüm,Oden bana bu yüzden bunları yapabildi,şu an ki ben olsam Oden'i haşlarım gibi sözler de duymadık Kaido'dan :).)

Sakazuki'de samurayların güçlü olabileceğini düşünüyor.Kendi ağzıyla duyduk.

İki tarafa da bakan bir vs bana kalırsa ama Oden çok ezildiği için oyumu ona kullanayım.

Jack onu dedi de sonu noldu görülmedi mi, ondan niye yürüdün ki, Queen de yonko umursamiyor, King de öyle. Bir yonkolu gemiyi indirebiliyor King

Güç olarak çok eksik değil, çizdiği karizma eksik Fujide. Yoksa çok da zayıf sayılmaz, meyvesi de yerinde ama asla bir eski üçlü izlenimi vermiyor kendisi
Ne oldu jack. 1 eski 1 yeni amiralin olduğu konvoya saldırdı, 2 tane bandajla gelip yine file girdi. Queen aklını kaybetmiş Bm'den tırsmıyor. Aklı geri gelince
bu oluyor. Eski üçlü büyük bir savaşta resmedildi. Fuji ise Luffy'nin müttefik topladığı bir arc da ortaya çıktı. Yoksa keramet eski üçlüde değil.

Big Mom balon değil, olmadığını Kaido ile kapışarak ispatladı zaten. Big Mom'un balon olduğunu düşünenler, Kaido'cu ve kılıççı tayfaydı.
Eee o zaman mantiken Kaido da Bm ile savaştığı için balon olmuyor o zaman. Bm de, Kaido'da güç bakımı hariçinde malasef patladı. Bm şu an Chopper'ı indiremiyor. Peluş bebek Bm ile oyuncak gibi oynuyor. Aynısı amirallerin içinde geçerli olacak. Kiku'nun bile, bizzat yazar tarafından en güçlü kişi olarak lansedilen adamı, aniden bu kadar rahat deldirmeye başlattıysa. Amiraller sonu hiç iyi değil. Ciddi anlamda Aka'yı filan Sabo veya Coby indirecek.

Eee o zaman mantiken Kaido da Bm ile savaştığı için balon olmuyor o zaman. Bm de, Kaido'da güç bakımı hariçinde malasef patladı. Bm şu an Chopper'ı indiremiyor. Peluş bebek Bm ile oyuncak gibi oynuyor. Aynısı amirallerin içinde geçerli olacak. Kiku'nun bile, bizzat yazar tarafından en güçlü kişi olarak lansedilen adamı, aniden bu kadar rahat deldirmeye başlattıysa. Amiraller sonu hiç iyi değil. Ciddi anlamda Aka'yı filan Sabo veya Coby indirecek.
Sabo ve Coby yeterince güçlenip bunu yapsa kimsenin itiraz edeceğini sanmam. Ama gelip güçsüz bir karakter dalga geçilecek duruma sokarsa sen haklı çıkarsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık