Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
Sen ortada bir ödül yok, ödül olsa WB'a bile girer, diyorsun. Ben de ortada sebep olduğunu söyledim sen de bizim dediğimize geldin sonuç olarak. Şimdi de en güçlü amiral ile dövüşmez diyorsun. Dövüşmez, kaçar zaten.
Dostum kıçı kırık bir gemi için Aka ile savaşmaz. Wb'den ise muhtemelen en güçlü 5 meyveden birisi alma fırsatı var. 3. katdan atla sana 5 lira veririm ile, 3. kattan atla sana 5000 lira veririm arasında fark vardır. Ve evet kaçar, yalvarır, hatta ağlar bile Teach'in karakteri böyle. Teach için kazanılan yolda herşey mübahtır.

Amiral savunmak istesem işe Fuji ve Aokiji'den başlardım. Fuji adamdır. Güjü de yerindedir. Sen de popüler kültürün aletlerine oyuncak olmuşsun. Kırıldım.:/
Fuji çıraklıktan yetişmediyse asla gerçek bir denizci olamaz. Amirallerin hepsi alttan yetişme, haklarıyla terfi ala ala yükselmiş. Bu adamın olayı ne belli değil, dışarıdan bulup getirdilerse denizci ruhuna aykırı ve diğer koramirallere hakaret.

Fuji çıraklıktan yetişmediyse asla gerçek bir denizci olamaz. Amirallerin hepsi alttan yetişme, haklarıyla terfi ala ala yükselmiş. Bu adamın olayı ne belli değil, dışarıdan bulup getirdilerse denizci ruhuna aykırı ve diğer koramirallere hakaret.
Denizcilerin elinde yeterli amiral kalmayınca ve alttan da kaliteli birisi çıkmayınca ücretli amiral olmuş reis. Fuji de dünyayı daha barışçıl yapabilmek için güzel bir makama gelmiş. Her iki taraf da kazanmış diyebiliriz.

Amiral savunmak istesem işe Fuji ve Aokiji'den başlardım. Fuji adamdır. Güjü de yerindedir. Sen de popüler kültürün aletlerine oyuncak olmuşsun. Kırıldım.:/
Aokiji tayfayi, Kizaru tayfa ve novalari, Akainu ise beyazsakl korsanlarini yok ederken tanıtıldı. Dofun kafesini itmek nedir, 40 bölümde bitecek arcı 100 bölüme çıkardı.

Denizci geçmişi de yok, torpilli milletvekili tanıdığı olan işçi gibi kondu başa.

Denizcilerin elinde yeterli amiral kalmayınca ve alttan da kaliteli birisi çıkmayınca ücretli amiral olmuş reis. Fuji de dünyayı daha barışçıl yapabilmek için güzel bir makama gelmiş. Her iki taraf da kazanmış diyebiliriz.
Aslında iki üç kalifiye eleman var ama torpille getirmişler başa bunu. Yine de kötü bir karakter değil, iyilik yapmaya çalışıyor ama denizci olmadığı adam akıllı emirlere uymamasından belli. Akainu senin komutanın, terbiyesizlik yapmayacaksın.

Fujitora da patlattı işte amiralcileri. Yeterli değil mi :D
Fuji güç olarak patlamadı. Güç olarak zaten amiraller ordaydı. Amiraller güçlü ama rakibi kesin savaştan geri duralım diyecek kadar değil. Dof atarlanıyor, Jack ne olmuş yani amiral varsa diyor. Marco zaten hemen hemen aynı seviyede. Amiraller zorda olsa 1vs1 de 1. komutanları alabilecek seviyedeler. Patlamak Kiku'nun bile Kiado'yu delebilmesi demek benim için. Ha onuda bu Soda berbat işledi. Luffy'nin bile çizik dahi veremediği adama 1 hafta sonra, artık inanmanın güçü gibi bişeymi işliyor anlamadın henüz, Kiku'dan hasar alabilecek hale getirmesi.

Amiral balon mu patlasın? Kaido bir balondu patladı. Size oldu diye başkalarına da olmasını ummanız haksızlık, benim istediğim olsun serinin dinamikleri önemsiz düşüncesinden ibaret!
Size göre herkez balon. Bm balon, Kaido balon, Teach zaten balondu neyse. Yeseydi adam gönderirdi Wano'ya.

Fuji güç olarak patlamadı. Güç olarak zaten amiraller ordaydı. Amiraller güçlü ama rakibi kesin savaştan geri duralım diyecek kadar değil. Dof atarlanıyor, Jack ne olmuş yani amiral varsa diyor. Marco zaten hemen hemen aynı seviyede. Amiraller zorda olsa 1vs1 de 1. komutanları alabilecek seviyedeler. Patlamak Kiku'nun bile Kiado'yu delebilmesi demek benim için. Ha onuda bu Soda berbat işledi. Luffy'nin bile çizik dahi veremediği adama 1 hafta sonra, artık inanmanın güçü gibi bişeymi işliyor anlamadın henüz, Kiku'dan hasar alabilecek hale getirmesi.
Jack onu dedi de sonu noldu görülmedi mi, ondan niye yürüdün ki, Queen de yonko umursamiyor, King de öyle. Bir yonkolu gemiyi indirebiliyor King

Güç olarak çok eksik değil, çizdiği karizma eksik Fujide. Yoksa çok da zayıf sayılmaz, meyvesi de yerinde ama asla bir eski üçlü izlenimi vermiyor kendisi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık