Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Amiraller hiçte arada kalıp ezilecek tipler değiller valla :D İttifaktan bahsediyorsan bilemem.
Amiralleri çok kutsal görüyorsun. Marco'yu kairosekileyip vuran, Luffy'i tehdit edip Ace'i delen elemanları adamdan saymıyorum ben. Belki Kuzan adamdır, diğer ikisi adamlıktan nasibini almamışlar. Şanks ve Tiç gibi saykoların karşısında kol bacak havada uçuşur ;)

Şöyle bir canlandırma yapalım;
Tiç "silkerim adasını da üstündekileri de" deyip Gura Gura'yı tam performans kullandığını, Kizaru'nun Şanks'a " sen hiç ışık hızında tekme yedin mi" deyip tekme atacakken Benn Beckman tarafından ayağından vurulduğunu, Akainu Yasopp'a atlarken, " haddini bil köpek, benim olduğum mekanda dostuma kalkan eli keserim" deyip Aka'yı kolsuz tayfasına kattığını, Aka'nın diz üstü çöküp bağırdığını, bunun üzerine cehennemi yaşayan denizcilerin korku dolu gözlerini gerçek korsanlara çevirip tirtirtitredikleri, durum böyleyken Tiç vs Şanks'ın oluğunu düşün ;)

Son düzenleme:
2y önce hasar almadan koskoca wb yi süzgeçe döndüren bir karakterden bahsediyoruz.Evet orada tam gücüne olmayan hasta bir wb var ondan zaten Akaniu bu kadar rahat hasar verdi.Eğer wb hasta olmasaydı o vs sonunda gördüğümüz tabloya göre gene kaybedecekti.2y sonra hakinin devreye girdiği evrende ne olurdu orası tamamiyle muamma.
muammanın cevabına bile oda akainu yenilir derdi çünkü dünya hükümetinin asıl gücü amiraller değiller onlar daha çok goroseilerin ve Im in trailerları :d trailer bile yonko yeniyor derseniz adam daha hasar almadan bayılacak gibi oluyodu zaten :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık