Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Mesih Luffy'nin olmadığı tarafsız bir mekanda 1 Yonko=2 Amiral eder. Yoksa seride bahsedilen denge durumu kalmaz. Amiraller sağkollardan daha güçlü oldukları bellidir fakat saatlerce savaşılan bir ortamda rakibini anca yenebilirler. Akainu hikayesel bazda diğer amirallerden 1 adım daha kuvvetli olduğu bellidir. 1 Yonko en fazla bir amirile 3 yada 4 vuruşla işini bitirebilir.

Şimdi amiral lobisi hemen son 2 arcdaki Yonkoların düştüğü durumu örnek vericekler. Cevabımız bellidir karşılarındaki mesih hazretleri taa 20 yıl önce aldığı yarayı dahi şimdi acıtmaya başlama gibi güçleri vardır.

Luffy bir gün amiraller ilede karşılaştığında bu durum kendisini göstericektir.

Bence elinde kılıç olmasa sende gömeceksin ama işte kılıç oldu mu kaybediyoruz seni.
Kılıçtan daha tehlikeli olan şey kılıcın bir yonkounun elinde olması. Müptezel Bm'ye benzemez valla Shanks. Adamın bülllllllüünü kesiverir :D

Shanks şey değil mi? Kolunu verdiği çocuğu delmek isteyen adamı durdurmayan? :D
Biz durdurduğunu gördük ama seni bilemiyorum.

Mesih Luffy'nin olmadığı tarafsız bir mekanda 1 Yonko=2 Amiral eder. Yoksa seride bahsedilen denge durumu kalmaz. Amiraller sağkollardan daha güçlü oldukları bellidir fakat saatlerce savaşılan bir ortamda rakibini anca yenebilirler. Akainu hikayesel bazda diğer amirallerden 1 adım daha kuvvetli olduğu bellidir. 1 Yonko en fazla bir amirile 3 yada 4 vuruşla işini bitirebilir.

Şimdi amiral lobisi hemen son 2 arcdaki Yonkoların düştüğü durumu örnek vericekler. Cevabımız bellidir karşılarındaki mesih hazretleri taa 20 yıl önce aldığı yarayı dahi şimdi acıtmaya başlama gibi güçleri vardır.

Luffy bir gün amiraller ilede karşılaştığında bu durum kendisini göstericektir.
Adam bütün amirallerle karşılaştı zaten.Sonuç ise ;)

Marco'yu geçemiyorum ama Kaido ve Linlin'in kafasını alacak güçte olduğumu sansınlar ve zaten beni tutacaklar diye atarlanıyorum -Kizaru the gevşek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık