Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
İş yapamayacaklar diye bir şey mümkün olamaz. Nasıl iş yapamıyorlar yahu?Shanks gorosei ile tanıştık halinde Sengoku da savaşı o yüzden bitiriyor benim çıkarımım bu yönde. Garp Shanks ile vs atsa diğer amiraller(Sengoku+Kuzan+Kizaru+Aokiji) Shanls'ın 3 komutanını yerlerdi. Geri kalan üyelere de koramiraller+Shichiler kalıyor.Yani Shanks'ı da gömerlerdi orada.
Garp'ın Şanks'ı alabileceği malum değil. Şanks'ın üçlüsü Wb'in üçlüsü gibi değil, Benn, Yasopp ve Roo çok farklı. Bu adamlar Haki üstadları muhtemelen ve bu meyve canavarlarının doğal antileridirler diye düşünüyorum. Haliyle Wbgillerin karşısında olduğu gibi kairosekiydi, squardo'nun bıçağı gibi artı hareketler Şanksgillere işlemez. Şiçiler dediğin de Mihawk gitmiş, Moriah pert, Kuma desen zihinsel engelli olmuş, Croco, Jinbe, Hancock bizim tarafta falan, Şiçiler denizcilerden çok bize çalışıyor :D Kaldı ki Şanks'ın tayfasının tamamı seçkin üyelerden oluşuyor ve hepsi tam güç hazırlar. Denizciler gibi yeni savaştan çıkmamışlar. Sadece Şanks tarafını incelediğimizde bile denizcilerin durumu umutsuz gözüküyorken bir de Tiç paşa var. Gel bir de buradan yak. Ace ve Wb'in ölümünün harareti benliklerini kaplamış Wb korsanlarını unutmuşum bak :D

Dostum Amiraller en üst hakilerden birini kullandı depreme karşı. Bunu okuyucu yeni öğrendi. Dahası logialar neler yaptı neler. Belki de WB ve tayfası beklediğimiz türde hakileri kullanmıyordur. Herkes bir Katakuri değil. Başka özelliklerle de güçlü olunabilir.
Zaten pek güçlü bir tayfada değil wb tayfası mesela wb tayfasında 15 tane sağlam üye varsa big momın 40 tane felan vardı rahatlıkla oğullarının çoğu cracker ile çok yakın seviyedeydi kaido desen zaten denizdeki tüm tehlikeli adamları tayfasına almış

80 yaşında ölmek üzere olan birinin şu haline sevinmeniz yonkouları daha da yüceltip güçlü kılıyor; haberiniz yok.

Adalet anlayışını sorgulamıyorum. Sonuçta o adalet anlayışı yıkılacak. Ace meselesine gelince. Zaten kardeşim haşlanmasın diyip hiçbir savunma yapmadan ölüme atlamış birini delmek marifet değil.
o 80 yaşındaki adam dünyanın en güçlü adamı :D

Garp'ın Şanks'ı alabileceği malum değil. Şanks'ın üçlüsü Wb'in üçlüsü gibi değil, Benn, Yasopp ve Roo çok farklı. Bu adamlar Haki üstadları muhtemelen ve bu meyve canavarlarının doğal antileridirler diye düşünüyorum. Haliyle Wbgillerin karşısında olduğu gibi kairosekiydi, squardo'nun bıçağı gibi artı hareketler Şanksgillere işlemez. Şiçiler dediğin de Mihawk gitmiş, Moriah pert, Kuma desen zihinsel engelli olmuş, Croco, Jinbe, Hancock bizim tarafta falan, Şiçiler denizcilerden çok bize çalışıyor :D Kaldı ki Şanks'ın tayfasının tamamı seçkin üyelerden oluşuyor ve hepsi tam güç hazırlar. Denizciler gibi yeni savaştan çıkmamışlar. Sadece Şanks tarafını incelediğimizde bile denizcilerin durumu umutsuz gözüküyorken bir de Tiç paşa var. Gel bir de buradan yak. Ace ve Wb'in ölümünün harareti benliklerini kaplamış Wb korsanlarını unutmuşum bak :D
Garp Shanks birbirini götürse desek. Shanks'ın komutanlarına 4 Amiral düşüyor. Akainu yaralı biliyoruz. Ama Shanks'ın 3 komutanı 4 Amiral yeniyorsa Shanks'ı direk KK ilan edelim biz :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık