Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryokugyu'nun Gücü Ne Olabilir?

• Konbuyu başlatan Goodwill
  • Başlangıç tarihi
Kadın olmasını istemem ama olması muhtemeldir. Çünkü Zoro'nun hep hatunlarla ilgili bir güç ilişkisi olmuştur. En başta Kuina, sonra Tashigi, movie Z' de Ain.. Bu veriler Green Bull'un kadın olabileceğini düşündürüyor bana. Yetenek olarak toprakla, çayır-çimen-sarmaşıkla ilgili bir özelliği varsa Oda burdan yola çıkarak Toprak Ana ya da Doğa Ana temasını işleyebilir.

Fujitora nasıl Purple Tiger olup yer çekimine gücüne sahipse bu herife de ters mantık yürütülmüş.

Japon mitolojisinde Yokai yani Vampir ağaçları var. Oda'nın ters köşe mantığına dayanarak Green Bull mistik ağaç zoanı model Jubokko çıkabilir denmiş. İmpel Down'ın ilk katının tasarlayıcısı olabilir diye bir teori yürütülmüş.

Kadın ve zoan bekliyoruz genel olarak :) Gücü de Issho kadar olur işte yine. Zaten amiraller aşağı yukarı aynı güçte oluyorlar hep. Aradan az biraz sivrilenler oluyor Garp* gibi Akainu gibi. Onlar da yonkoularla aşık atabilecek filo amirali seviyesi diyebileceğimiz insanlar.

*Garp kabul etmemişti amiral rütbesini ama amiral sayılır

Doğayı ya da zamanı kontrol edebilme yeteneği çıkabilir. Eğer doğayı kontrol ediyorsa hatun bekliyorum. Doğa-Kadın ilişkisi açısından. Zaman olursa erkek de olabilir. Zoan da ihtimaller dahilinde tabii. Bu 3 ihtimal dışında bir şey çıkarsa helal olsun derim ne diyim :)

Kadın ve zoan bekliyoruz genel olarak :) Gücü de Issho kadar olur işte yine. Zaten amiraller aşağı yukarı aynı güçte oluyorlar hep. Aradan az biraz sivrilenler oluyor Garp* gibi Akainu gibi. Onlar da yonkoularla aşık atabilecek filo amirali seviyesi diyebileceğimiz insanlar.

*Garp kabul etmemişti amiral rütbesini ama amiral sayılır
Amiralleri ünlü Japon oyunculardan alıyor ama seri'yi bozmaz. Kadın olursa da ünlü bir Japon aktrist olacaktır :good:

Misal Fuji

Amirallige niyeyse bir kadını yakıştıramıyorum. Ama kadın yonko var demeyin, mom'a kadın demeye bin şahit ister. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık