Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryokugyu'nun Gücü Ne Olabilir?

• Konbuyu başlatan Goodwill
  • Başlangıç tarihi
Kadın bulamadım da,Ryokougyu için tek aklıma gelen Toshiro Mifune ki adam çok ünlü biri seri de mutlaka gözükecek bi tip. Oda bunu atlamaz. Bu adam da samuray filmleriyle ünlü olduğu için son Amirali Wano'da göreceğimizi düsünüyorum.

Wano dünyaya kapalı bir ülke oradan bir Amiral çıksa ülkesini dünyaya açmak için elinden geleni yapar. Yobazlığı cahilliği kaldırmaya çalışır. Amiral olacak adam önce kendi ülkesini bi adam etsin gücüyle sonra amiral olsun.
Sanmıyorum amirali Wanodan çıkacağını fakat Mifuneyi işleyebilir orası ayrı.

Wano dünyaya kapalı bir ülke oradan bir Amiral çıksa ülkesini dünyaya açmak için elinden geleni yapar. Yobazlığı cahilliği kaldırmaya çalışır. Amiral olacak adam önce kendi ülkesini bi adam etsin gücüyle sonra amiral olsun.
Sanmıyorum amirali Wanodan çıkacağını fakat Mifuneyi işleyebilir orası ayrı.
Fujitora gibi görev alıp dışardan gelir :D

Fujitora gibi görev alıp dışardan gelir :D
Hayal kuruyosun :D Wano'ya Denizcilerin ve hükümetin karışamadığını biliyoruz. Yani oradan bir amiral çıksa sanmıyorum ki çıkacağını önce kendi ülkesini düzeltir ve böyle bir algı oluşturulmaz. Amiral olacak adamın keskin adaleti amiral olmadan önce kendi ülkesini milletini kurtarmayı öncelik tanır diye düşünüyorum.

Hayal kuruyosun :D Wano'ya Denizcilerin ve hükümetin karışamadığını biliyoruz. Yani oradan bir amiral çıksa sanmıyorum ki çıkacağını önce kendi ülkesini düzeltir ve böyle bir algı oluşturulmaz. Amiral olacak adamın keskin adaleti amiral olmadan önce kendi ülkesini milletini kurtarmayı öncelik tanır diye düşünüyorum.
Yok onu demedim. Wanolu olmasada illa Toshiro Mifune'yi çizecekse kılıc ustası bir amiral olarak oraya gelir.

Taijutsu yeteneği olan Bir zoan. Goril yada timsah meyvesi yemiş olsun. Luffy ile dehşet vs olur. Aksi asabi olsun. Amiralligin korkutuculugunu yansitsin istiyorum. Ryu'dan beklentim çok yüksek.
Kaido istediğim gibi çıktı. Buda deli gibi güçlü ve asabi çıksın istiyorum.

Taijutsu yeteneği olan Bir zoan. Goril yada timsah meyvesi yemiş olsun. Luffy ile dehşet vs olur. Aksi asabi olsun. Amiralligin korkutuculugunu yansitsin istiyorum. Ryu'dan beklentim çok yüksek.
Kaido istediğim gibi çıktı. Buda deli gibi güçlü ve asabi çıksın istiyorum.
Goril adamı buldum ben :D Bariz belli

Fujitora Aokiji'den daha uysal bir adam çıktı. Fujitora'nın eşi olacak bu kişi de Akainu'dan daha psikopat biri çıkacak. Atara atar gidere gider bir tip. Ortalık yanacak Salih abiiiii :)

Efsanevi Zoan Meyvesi, Hito Hito No Mi: Model Minotaur

Tahminden öte istek :D
O yolda büyük ihtimal. Kaidounun sol kolu :)

Green bull boğa meyvesi falan hayatta çıkmayacak. Dragonda ejderha çıkmayacak.
Seride hiç kimse lakabıyla veya adıyla orantılı bir şey çıkmadı.
Ne Fuji kaplan, Ne akainu köpek ,ne aokiji sülün, ne luffy maymun meyvesi yedi. O yüzden ismine bakıp meyve tahmini yapmak saçma olur.
Fakat amiralimizin rengi yeşil.
Buradan tahmin çıkabilir: asit meyvesi ,Bitki meyvesi,Radyasyon meyvesi tarzı şeyler bekliyorum bakalım ne olacak.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık