Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryokugyu'nun Gücü Ne Olabilir?

• Konbuyu başlatan Goodwill
  • Başlangıç tarihi
Fuji'yi de buradan aldığını bilmiyordum vay be tipe bak aynısı :D O zaman bi kadın oyuncudur işte sen nasıl bulmadın şimdiye bi tane :D
Kadın bulamadım da,Ryokougyu için tek aklıma gelen Toshiro Mifune ki adam çok ünlü biri seri de mutlaka gözükecek bi tip. Oda bunu atlamaz. Bu adam da samuray filmleriyle ünlü olduğu için son Amirali Wano'da göreceğimizi düsünüyorum.

Kadın bulamadım da,Ryokougyu için tek aklıma gelen Toshiro Mifune ki adam çok ünlü biri seri de mutlaka gözükecek bi tip. Oda bunu atlamaz. Bu adam da samuray filmleriyle ünlü olduğu için son Amirali Wano'da göreceğimizi düsünüyorum.

Hmm olabilir tabi de hiç mi kadın oyuncu yok yani nasıl bulamadın :D

H.haki sahibi
Kadın
Zoan
İşte aradığım enfes üçleme ama gavat oda kadın bir amiral yapar mı orası çok çok zor çünkü gavat ve Oda da farkında kadın bir karakter yaratınca o güçsüz be abi olayları başlıyor. İşte en büyük örnekleri koskoca Big mom ve Lord olan Hancock.

Ama şöyle bir detay var her klasmanda kadın karakter yaratan bir Oda var, İmp de lordlukta, novalıkta, koramirallikte ve burdan en büyük desteği alarak neden olmasın diyorum kendime ama küçük bir umut.

karolla

Adında yeşil geçtiği için, saldırılarının yeşil renkli olacağı kesin. Resminden saçları azcık gözüküyor. Muhtemelen kadın. Pekala yeşil, kadın ve mistik bir gücü bir araya getirelim:

Yeşil renkli doğada ne var?

İşte teorim. At fava bekle :respect:

Teori 1

Amiral ryokugyu
Meyve: ağaç

Ağaç. Belki de ağaç meyvesi yemiştir ve istediği yerden ağaç çıkarıp onu kontrol edebiliyordur. Yani narutodaki hashiramanın one piece versiyonu.

Hem logia değil hem de yeşil tabanlı dövüşebilecek birisi. Ağaç meyvesi ile kendine ağaçlardan savunma yapabilir. Keza bunlarla saldırabilir. Ağaçtan kılıç yapabilir.

Teori 2

Amiral ryokugyu
Meyve: Zümrüt

Jozunun yeşili :)

MDL_Roronoa

Fuji, Smoker, Coby anlayışında denizci olmasın yeter. Mümkünse ilk gösterimde elinde paketlenmiş bir süpernova ile karargaha geliyor olsun.

Bu adamda zoan bekliyorum. Neden beklediğimi de bilmiyorum. Akainu gibi gözü kara olursa da güzel olur.
Ayrıca 30 bölüme kadar görürüz bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık