Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryokugyu'nun Gücü Ne Olabilir?

• Konbuyu başlatan Goodwill
  • Başlangıç tarihi
@Densetsu no Samurai

Mifunenin kim olduğunu biliyorum. Lakin E.Oda'nın kalkıp göstermediği bir karakter için Mifune'den esinlendim hazır olun demesi mantıklı değil. O teoriyi daha önce de duydum, muhtemelen fanların düşündüğü bir şey. Nedeni de E.Oda bu kadar sanatçıdan esinlenmişken Japonların en büyük sanatçılarından biri olan Mifune'den esinlenmemesi mantıksız şeklinde bir düşünceden kaynaklanıyor bana kalırsa.
Aynen öyle çünkü bende öyle düşünüyorum. İkinci neden Mifune'nin sayko rolleri. Sözde İssho, Kuzan'a benziyor. Saka'nın yerine gelen tipte sayko olarak düşünülürse eğer Mifune güzel gider. Diğer arkadaşın bahsettiği gibi bir açıklama yok Oda'dan. Açıklama olmadığı halde yardırıyoruz, açıklama olsa sen düşün ne olur :S

Hashirama'nın gücü çok Op olur, verirse kısılmış şekilde olur. Adam hiç bir şey olmayan yerde orman oluşturuyor. Biraz abartsa kıtaların şekliyle oynar.

Reyiz çıksın artık meydana ya, alem amiral görsün. Adamın fanı oldum daha görmeden, eminim hayal kırıklığına uğratmayacaktır kimseyi issho gibi. :good:

Yeşil renkli saldırıya sahip veya yeşil renkli bir şeye sahip.
Zoan olarak yeşil ne var?
Timsah, kertenkele ?
Timsah Zoanı sağlam olurdu sanki.
Çenesiyle dövüşürdü. Çenesinin kıramadığı bir şey olmazdı.

Garp gibi bir şey olsun istiyorum yeni amiral.
Fiziksel olarak sağlam olsun. Üstüne de Zoan yedirsinler. Daha da sağlamlaşsın.

Em
Yeşil renkli saldırıya sahip veya yeşil renkli bir şeye sahip.
Zoan olarak yeşil ne var?
Timsah, kertenkele ?
Timsah Zoanı sağlam olurdu sanki.
Çenesiyle dövüşürdü. Çenesinin kıramadığı bir şey olmazdı.

Garp gibi bir şey olsun istiyorum yeni amiral.
Fiziksel olarak sağlam olsun. Üstüne de Zoan yedirsinler. Daha da sağlamlaşsın.
Emin ol zoan felan çıkmayacaktır.Oda Zoandan tiksindirecek kaido arc da bizi .

Olsa olsa paramecia olur çünkü logianınde pek bi artısı kalmadı. Meyve uyandırmada aynı şey logiayla. E amiralde meyve uyandırmayacakta kim uyandıracak ki daha... Şahsi fikrim bunlar.

Sakazuki gibi radikal kendince adalet anlayışı olan bir dallama olur kanımca oda Power ı köklicek şuan kizaru fuji ve sakazuki 1 yankou tayfası karşısında denk güç e yonkou yu caydırıcak + gücte greenbull olur

Sakazuki gibi radikal kendince adalet anlayışı olan bir dallama olur kanımca oda Power ı köklicek şuan kizaru fuji ve sakazuki 1 yankou tayfası karşısında denk güç e yonkou yu caydırıcak + gücte greenbull olur
Yonkou tayfası adam bulsunda Marinelere denk olsun. Sakazukiyle beraber Kizaru ve Fujitora bile Yonkou tayfası için yeterli bence

Bence üç logia'dan sonraki kombinasyon logia paramecia zoan olur. Bence isimden belli zoan olacağı. Ayrıca bayan olacak bence boğa gibi bayana hiç yakışmayan isim sayesinde Oda bizi ters köşe edecek:D

Ben kadın olacağını düşünüyorum. Acımasız, psiko bir kadın.

Meyvesi bence de zoan olur. Ama öyle sıradan zoan veya antik zoan falan değil, mistik bir zoan. Müthiş bir yetenek bekliyorum.

Amirallerin yetenekleri hep toplu savaşta işe yarayacak şeyler. Green Bull'unki de öyle olacaktır bence.

Ha Garp gibi fiziksel savaş veren, kodu mu oturtan bir tip hoşuma gider ama üstteki sebepten ötürü bu tarz biri çıkmayacak gibi geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık