Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 499 91.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 46 8.5%

• Kullanılan toplam oy
    544
adam şansını denedi orada.
Luffy yi belaya cekmek istemiyodu ve Luffy'yi tanidigi icin sonuna kadar gidecegini biliyordu (Robin ornegi.). O yuzden pata kute saldirdi belki vazgecer diye , Luffy bundan da yılmadı.Sonra hungur hungur agladi zaten.
Luffy'ye vurmasi yanlisti ama baska sansi yoktu adamin.Luffy yi vazgecirmek icin baska yontem dusunemiyorum yani
Sen kendin diyorsun Luffy’nin sonuna kadar gideceğini biliyordu ama yine de vurdu diye. Demek ki yanlış böyle birşey yapmamalıydı. Ayrıca Sanji Luffy’nin adamı. Luffy birşeye karar verdiyse boyun eğecek. Tayfa yanacaksa yanacak abi sen kaptanına güveneceksin lan.

Luffy zaten İmparatorun bölgesine girmiş. ''o an'' attığı tekme, söylediği sözler Luffy'i kurtardı mı? Bir kaç bölüm sonra zindana attılar kaptanını. Orada yapması gereken, madem benim için buralara kadar geldin, ölümüne seninleyim deyip özür dilemesiydi ancak bu gerizekalı ne yaptı?! Şu salağı savunmayın yau...
İşte tekmeyle gitmesini bekliyodu. Gitseydi inat etmeseydi luffu kitabeyi alıp kaçabilirlerdi. Ölümüne seninleyim zaten gerçekleşirdi. Sanji Luffy Nami Brook Chopper Pedro ve Carrot beraber cenneti boylardı

Vurarak iyilik yapmış bir de. Sanji'nin, Luffy'yi dövmesinin ne faydası olduğunu da yazsalar keşke. Luffy'yi bitkin düşürmek ve düşman bölgesinde ölüme terk etmek Luffy'nin hayatını kurtarmış. Luffy'nin vazgeçmeyeceğini akıl edememesi ve yıllardır Luffy'yi tanıyamaması da ayrı komedi.
O kadar çaresiz bir durumda olmasından ve YONKO bölgesine 5 kişi geşmiş olan Luffy'lerin ÖLME İHTİMALİNİN o evrende yaşayan birine göre %12727829 olmasından kaynaklı olarak, buradan gitmeye ikna etmesi gerekliliğini hissetmiş olabilir. Tüm bu nedenlerden dolayı da SON ÇARE olarak yüreği parçalana parçalana %12727828 ihtimalle de olsa Luffyleri GERİ GÖNDERMEK için vurmuş olabilir belki. Belki hani. :) O iki oran arasındaki 0,00000001 oranı gerçekleştirmek için elinden geleni yapmasından başka bir şey yok zira olayda benim gördüğüm kadarıyla. Olayın Luffy'yi tanıyıp tanımamasıyla ya da saygısızlık yapmasıyla alakası yok yani. ÖLMESİNLER diye göndermeye çalışıyor adam adadan ve HER YOLU deniyor. :)

kardesim o zaman adam akilli tartisalim. Bir yerde haklilik payi varsa kabul edelim.Yok sanjiye bu yakisir mi yok bu adamlik mi? Manga paneli koyuyoruz ve gayet de mantikli konusuyoruz.Ben Zoro'nun 2. kaptan olmasini kabul etmeme ragmen zorocular niue hicbir sekilde taviz vermiyor herhangi bir konuda.Ulan bi kere de haklisin bak orasi oyle diyen bi zorocu gormedim ben.
Bu betonla duvarla tartismaya benzer iste
La her zaman güle eğlene konuşuyorum sizinle.... haklı olmadığını düşündüğüm yerde size neden haklı diyeyim? Ne zaman sıkışsanız "Zoro'cular şöyle böyle" ayağı çekiyorsunuz... o zaman bir daha benimle muhatap olma madem duvarız madem kabzayız... ben seninle tartışırken sadece karaktere laf ediyorum... bir sanal karakter için böyle sözlere gerek var mı? Zoro hata yaptığında biz de gömüyoruz rahat ol... sen Kiku ve onu alan çıplak sumocular bölüm spoilerın da ki yorumlarımızı gördün mü? O zaman Kiku'yu kadın sanıyorduk hepimiz mesela... ve eğer olay buysa Zoro'ya çok pis laf edeceğimizi yazmıştık...

Sen kendin diyorsun Luffy’nin sonuna kadar gideceğini biliyordu ama yine de vurdu diye. Demek ki yanlış böyle birşey yapmamalıydı. Ayrıca Sanji Luffy’nin adamı. Luffy birşeye karar verdiyse boyun eğecek. Tayfa yanacaksa yanacak abi sen kaptanına güveneceksin lan.
Bak adamı demişsin. Köpeği değil. :d 5 kişi ile yonko adası basıp kaçmanın tek açıklaması PLOT ARMORdur. Peki bu olaydan Sanji'nin haberi var mı? :d

O kadar çaresiz bir durumda olmasından ve YONKO bölgesine 5 kişi geşmiş olan Luffy'lerin ÖLME İHTİMALİNİN o evrende yaşayan birine göre %12727829 olmasından kaynaklı olarak, buradan gitmeye ikna etmesi gerekliliğini hissetmiş olabilir. Tüm bu nedenlerden dolayı da SON ÇARE olarak yüreği parçalana parçalana %12727828 ihtimalle de olsa Luffyleri GERİ GÖNDERMEK için vurmuş olabilir belki. Belki hani. :) O iki oran arasındaki 0,00000001 oranı gerçekleştirmek için elinden geleni yapmasından başka bir şey yok zira olayda benim gördüğüm kadarıyla. Olayın Luffy'yi tanıyıp tanımamasıyla ya da saygısızlık yapmasıyla alakası yok yani. ÖLMESİNLER diye göndermeye çalışıyor adam adadan ve HER YOLU deniyor. :)
ALNINI ÖPÜCEM

Saklambaç oynarken mahalleden birinin küçük kardeşi gelir ben de oynayacağım diye ağlar ona hadi tamam gel sen de keçibokusun derler namıdiğer fasulyedir o çocuk. Zarar görmez yani seni düşünüyoruz burada
Banlancak bi şey yapmam zaten ya :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık