Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 496 91.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    542
Zoronun olayı zaten çok iyi bir ikinci adam olması. Kafa basmıyor ama ölümüne sadık biri. Arkanı yaslayacaksın buna sırtın yere gelmez. Luffy tayfada en az Zoro’nun hayatına dokundu sayılsa da bence Luffy’i en çok seven karakter. Adam Luffy’nin baş koyduğu yolu hayalinden bile üstün gördü. Gelde düşme buna :rolleyes:
Luffy en çok Usoppu seviyo. E baya yıkıklık bu. Lan yoksa Zoro da mı beta yetiş yaaa @Yubashiri-sama

Oku reis. Zoro'yu, öncesiyle ve sonrasıyla değerlendirip de okursan sıkıntı göreceğini sanmıyorum ama belli de olmaz tabii. Bakış açısı sonuçta. Bence orada cidden Sanji'ye kızıyor ama bu tamamen tayfa içi dinamikleri vs. düşünmesinden kaynaklı. Senin yorumunu da merak ediyorum. Buraya yaz da, okuyalım.
Başımza bela açtı diye laf ediyo ne dinamiği ya... o sahneye kadar zoroyu daha çok severdim... ah be zoro:ühü:

Oku reis. Zoro'yu, öncesiyle ve sonrasıyla değerlendirip de okursan sıkıntı göreceğini sanmıyorum ama belli de olmaz tabii. Bakış açısı sonuçta. Bence orada cidden Sanji'ye kızıyor ama bu tamamen tayfa içi dinamikleri vs. düşünmesinden kaynaklı. Senin yorumunu da merak ediyorum. Buraya yaz da, okuyalım.
Zoro ayıp etmiş niyeti her ne kadar tayfayı düşünmek olsa da yanlış konuşmuş bence. Başımızda Kaido belası var gte geleceğiz durum kritik bir de işin içine BM'yi sokuyor diye kızıyor Sanji'ye ama kendisi de çok iyi biliyor ki Sanji de en az Zoro kadar tayfasını düşünen, durumun ciddiyetini kavrayabilecek çapta olan bir karakter. Böyle bir durumda bir es verip Sanji yapmışsa demek ki işin içinde iş var diye düşünmesi ona göre tepki vermesi lazımdı. Bu ikisi birbirini çok iyi tanıyor, anlıyor. Zaten hemen bir bölüm sonrasında işin ciddiyeti belli oluyor ve uzaktan konuşmayı dinleyen Zoro'ya içgüdüleri asla yanılmayan Luffy endişelendin sen de değilmi yaprağım diyor gülerek. Zoro orada gene artistlik yapsa da Luffy o lafı boşa etmez belli ki önemsemiş Zoro. Niyetinin kötü olmadığına eminim ama yanlış yapmış Zou'da Sanji'ye. Bana göre durum bu.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık