Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 496 91.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    542
Yasue için bile çileden çıkan Zoro'ya da duygusuz demezsin ya. Yeri geldiği zaman gülüyor, yeri geldiği zaman öfkeden kuduruyor... Hüngür hüngür ağlamıyor ya da olur olmadık yerlerde gevşek gevşek hareketler yapmıyor diye duygusuz yaptılar adamı. O zaman ben de dahil dünyanın %90'ı falan duygusuzdur.

Yanlışın var. Zoro bunu 2 yıl önce de yaptı. Usopp olayında da Robin olayında da. Asıl sorun sanki Zoro değişmiş duygusuzlaşmış diye anlatman. Zoro hep böyleydi. Ama bak aynı Zoro Wanoda seneler sonra Sanjiye ortak diyip sırt sırta savaş verdi.
Robini hatırlamıyorum ama Usopp olayıyla fazlasıyla fark var. Sanji Zoudayken Luffye karşı ters hiçbir şey yapmıyor. Aksine konu BM gibi biriyken sorunun olduğu belli. Usopp da Zoronun önünde direkt kaptana saygısızlık söz konusu ve haklı olarak özür dilemezse geri dönemez diyor. Sanjide başımıza boş bela açıyo diye laf ediyo.

Robini hatırlamıyorum ama Usopp olayıyla fazlasıyla fark var. Sanji Zoudayken Luffye karşı ters hiçbir şey yapmıyor. Aksine konu BM gibi biriyken sorunun olduğu belli. Usopp da Zoronun önünde direkt kaptana saygısızlık söz konusu ve haklı olarak özür dilemezse geri dönemez diyor. Sanjide başımıza boş bela açıyo diye laf ediyo.
Daha önce çok konuşuldu bunlar, o yüzden çok uzatmak istemiyorum ama; Zoro'nun orada kızdığı şey, Sanji'nin Luffy'den bağımsız hareket etmesi. Namiler, Sanji'nin de kendileriyle gelebileceğini ama bunu tercih etmediğini söylüyorlar. Robin de; ''size başka çare bırakmamış,''diyor hatta. Düğünden önce vakti vardı vs. Bir ton sebep var orada. Neyse ya, kaç kere yazsam da aynı şeyleri görüyorum. Zoro ve Sanji, birbirlerini seviyorlar ama Zoro, Luffy'yi ve tayfanın bütünlüğünü her şeyin önüne koymuş durumda. Kendi çıkarı için bir şey demiyor ya da yapmıyor orada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık