Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 496 91.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    542
Kuinaya verdiği sözü tutmayı amaçlıyor tayfadaki arkadaşlarını kurtarmayı amaçlıyor masumları savunmayı amaçlıyor daha sayayım mı
Kuina için bir şey diyemem de öteki saydıklarını kendisi için bir amaç olarak gördüğünü sanmıyorum.

İki yıl öncesi için daha samimi daha sevilesi bir karakterdi. İki yıl sonra biraz fan servis bir karaktere dönüştü. Arkadaşın soğumasının sebebi o olabilir. Kasıntıyım ve karizmayım muhabbeti herkesin ilgisini çekmez.
Aynen öyle.

East blue zamanları seviyordum.Sonra içi boş bir karakter gibi gelmeye başladı.Tek düşündüğü güçlenmek yani başka bi amacı bile yok doğru düzgün.
Katılmıyorum. İçi en dolu karakterlerden biridir. Bunu Kumanın karşısında gösterdi. Kaptanı için ölmeyi göze aldı. Güçlenmek istiyor o da bir söz için. Bu sözünün eri olduğunu gösterir. Hem güçlenmese pişman olacağını gördü. Şey gibi bu sınavlara birkaç gün kala çalışıp dersten kalan pişman olan öğrencinin daha çok çalışması gibi. Korsan çağında çok normal. Ki 2 yıl sadece Zoro değil herkes güçlenmek için Luffy'nin isteğiyle çalıştı. Ama tabii sevmiyorum diyorsan sana kalmış.Ama içi çok dolu karakter.

Katılmıyorum. İçi en dolu karakterlerden biridir. Bunu Kumanın karşısında gösterdi. Kaptanı için ölmeyi göze aldı. Güçlenmek istiyor o da bir söz için. Bu sözünün eri olduğunu gösterir. Hem güçlenmese pişman olacağını gördü. Şey gibi bu sınavlara birkaç gün kala çalışıp dersten kalan pişman olan öğrencinin daha çok çalışması gibi. Korsan çağında çok normal. Ki 2 yıl sadece Zoro değil herkes güçlenmek için Luffy'nin isteğiyle çalıştı. Ama tabii sevmiyorum diyorsan sana kalmış.Ama içi çok dolu karakter.
Zaman atlaması sonrası hiçbir olayı yok. Sorunda bu adam 2 kılıç kaldırdığımda millet çoşuyo ama o anda Zoroya dair derinlik yok. Fan kitlesi bol diye dikkat çekmiyo ama son 500 bölümdür Zoro aşırı boş bi karakter hiçbir duygu gösterimi dahi yok. Eğer WCI de Sanji Luffyle savaşmasaydı Sanji için de aynı şeyi söylerdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık