Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 496 91.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    542
Bu çocuk ölümüne düz mantık ya ulan al bir eline öyle devam et hayır değer verdiğin ikinci bir arkadaşın daha ölse onun kılıcını nerenle tutacaksın mesela? Bu iş böyle yürümez. Çakma denjiro hiç akıl fikir vermemiş öğrencilerine
Düz Adam Sami işte. :hhh: Bu yüzden en çok Zoro'yu ve Luffy'yi seviyorum zaten. :flaugh:

Düz Adam Sami işte. :hhh: Bu yüzden en çok Zoro'yu ve Luffy'yi seviyorum zaten. :flaugh:
Zoro'yu başta Luffy olmak üzere tayfasına olan bağlılığı, dosta güven düşmana korku vermesi ve delikanlı bir karakter olmasından ötürü ben de severim. Yalnız şu Sanji Zou meselesini bir tekrar okumam lazım arkadaşların bahsettiği tavrı sergilemişse ayıp etmiş benim kafamda artistleniyor gibi gözükürken içten içe Sanji için endişelenip ona güvenen bir tavır sergilediği kalmış nedense.

Zoro'yu başta Luffy olmak üzere tayfasına olan bağlılığı, dosta güven düşmana korku vermesi ve delikanlı bir karakter olmasından ötürü ben de severim. Yalnız şu Sanji Zou meselesini bir tekrar okumam lazım arkadaşların bahsettiği tavrı sergilemişse ayıp etmiş benim kafamda artistleniyor gibi gözükürken içten içe Sanji için endişelenip ona güvenen bir tavır sergilediği kalmış nedense.
Oku reis. Zoro'yu, öncesiyle ve sonrasıyla değerlendirip de okursan sıkıntı göreceğini sanmıyorum ama belli de olmaz tabii. Bakış açısı sonuçta. Bence orada cidden Sanji'ye kızıyor ama bu tamamen tayfa içi dinamikleri vs. düşünmesinden kaynaklı. Senin yorumunu da merak ediyorum. Buraya yaz da, okuyalım.

Kas dolu olup da beyni boş olan kişileri sevmiyorum ondan.
Zoronun olayı zaten çok iyi bir ikinci adam olması. Kafa basmıyor ama ölümüne sadık biri. Arkanı yaslayacaksın buna sırtın yere gelmez. Luffy tayfada en az Zoro’nun hayatına dokundu sayılsa da bence Luffy’i en çok seven karakter. Adam Luffy’nin baş koyduğu yolu hayalinden bile üstün gördü. Gelde düşme buna :rolleyes:

Jinbei gelince pabucu hafiften dama atılıyor gibi. Acilen gifter kesmeyi bırakıp komutana dalması gerekiyor.

Oku reis. Zoro'yu, öncesiyle ve sonrasıyla değerlendirip de okursan sıkıntı göreceğini sanmıyorum ama belli de olmaz tabii. Bakış açısı sonuçta. Bence orada cidden Sanji'ye kızıyor ama bu tamamen tayfa içi dinamikleri vs. düşünmesinden kaynaklı. Senin yorumunu da merak ediyorum. Buraya yaz da, okuyalım.
Konuşma bence boş bir konuşma bunu o bölüm çıktığı zaman bölüm yorumlarına da yazmıştım. Mesela dikkatli ol burası yeni dünya konuşması da boş bir konuşmaydı ama Oda bu görevi Zoro'ya vermiş yapacak bir şey yok. Reis'in kalitesini çok da etkilemiyor böyle şeyler.

Zoro>Luffy
Zoro>Kainat
Diyenlere rağmen seviyorum bu japonya'nın yerli ve milli ürününü.
Biz Zoro'dan nefret etmeyiz , yanlışlarını belirtiriz ve Sanji'nin hakkını savunuruz.
Zorocularla aramızdaki en büyük klas farkı budur...
Zoro'nun gücünü kıskanıyorsunuz :hıh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık