Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 496 91.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    542
Başımza bela açtı diye laf ediyo ne dinamiği ya... o sahneye kadar zoroyu daha çok severdim... ah be zoro:ühü:
Zoro ayıp etmiş niyeti her ne kadar tayfayı düşünmek olsa da yanlış konuşmuş bence. Başımızda Kaido belası var gte geleceğiz durum kritik bir de işin içine BM'yi sokuyor diye kızıyor Sanji'ye ama kendisi de çok iyi biliyor ki Sanji de en az Zoro kadar tayfasını düşünen, durumun ciddiyetini kavrayabilecek çapta olan bir karakter. Böyle bir durumda bir es verip Sanji yapmışsa demek ki işin içinde iş var diye düşünmesi ona göre tepki vermesi lazımdı. Bu ikisi birbirini çok iyi tanıyor, anlıyor. Zaten hemen bir bölüm sonrasında işin ciddiyeti belli oluyor ve uzaktan konuşmayı dinleyen Zoro'ya içgüdüleri asla yanılmayan Luffy endişelendin sen de değilmi yaprağım diyor gülerek. Zoro orada gene artistlik yapsa da Luffy o lafı boşa etmez belli ki önemsemiş Zoro. Niyetinin kötü olmadığına eminim ama yanlış yapmış Zou'da Sanji'ye. Bana göre durum bu.
Konuşma bence boş bir konuşma bunu o bölüm çıktığı zaman bölüm yorumlarına da yazmıştım. Mesela dikkatli ol burası yeni dünya konuşması da boş bir konuşmaydı ama Oda bu görevi Zoro'ya vermiş yapacak bir şey yok. Reis'in kalitesini çok da etkilemiyor böyle şeyler.
Ben de bundan(Red'in yazdığından,) bahsediyorum aslında. Birinin bunu yapması gerekiyor ki, diğer tayfa üyeleri bazı şeyleri anlasın. Usopp ve Robin olayında da benzer bir tavrı vardı. Hepsinin suçluluk oranı farklı ama Zoro'nun tavrı hep aynı. Nasıl ki Robin'i ve Usopp'u da seviyorsa Sanji'yi de seviyor ama kendi başına hareket etmesine kızıyor. Durum bundan ibaret. Bundan sonra da benzer durumlarda aynı tepkiyi verecektir. Sonuçta Zoro, Sanji'den nefret etmiyor. Orada da kişisel duygularından ötürü öyle konuşmuyor. Bunu anladıktan sonra Zoro'nun sözlerine yine de katılmayanlara lafım yok. Ben; "Zoro, Sanji'yi sattı," gibi laflara tepki gösteriyorum sadece. Çünkü mevzu o değil.

Evet. Sen aksini mi düşünüyorsun? Dünyanın en güçlü korsanlarıyla büyümüş, babası dünyadaki en güçlü yaratık olan ve Kozuki Odene özenen birini daha güçlü görmemden daha normal ne olabilir ki?
Tayfaya gelecekse Zoro’dan güçlü olacağını düşünmüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık