Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Cracker (Handikaplı)

Kazanan kim olur?

• Zoro affetmez keser.

• Cracker maalesef doğrar.

• Berabere biter.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
@RedTeroR
Sana göre öyle. Bugüne kadar tonla yorum gördük Zoro Wano'da p-up alacak diye.
Bana göre öyle bir şey değil bu. Şimdi balık adam adasının üzerinden kaç yıl geçti ? Eeee bunca zaman Zoro seviye mi atladı ?

İki üç yıl sonrasını görün o zaman konuşun demiyoruz, adamın gücünü görün sonra konuşun diyoruz. Bunu sidik yarışına çevirmemize gerek yok. Karekter güç artışı alacaksa bile aynı artış yani dövüş içinde sınırları aşma olayı burda da geçerli olabilir. Olmayadabilir tabi ama sonuç olarak yaptığın çıkarımda haklı sayılmazsın.

Mesele Zoro'nun Wano'da power-up alacak olması değil, şu anki seviyesinin orada belli olacak olması. Adam henüz sınırlarını görebileceğimiz kadar zorlanmadı. Wano samuray ülkesi olduğu için Oda 300 bölümdür gücünü sakladığı Zoro'yu orada zorlayacak diye düşünülüyor hepsi bu. Wano'da power-up da alabilir elbette ama asıl mesele bu değil. Şu an Zoro hakkında çok tartışma dönmesinin nedeni de sınırının bilinmiyor olmasından kaynaklı zaten. Herkesin kendine göre bir beklentisi var.

Zoro cok abartilan bir karakter. Sanji yerine doffye dalsa sonuc degismezdi. Zoronun su one pieceteki tek avantaji yan ana karakter olmasi ve hikayeye gore mihawki geccek olmasi. Cok uzucu. Bence suan anca momongayi zor alir. Cekirdek uyeleri,pica ahtapot gibi degil acimazlar. Zoro gitsin momongayla ugrassin suan onu zar zor yener zaten. Bu fanatik fanlarin elinde zaten birsey yok adam gidip picayla ahtapotla falan ugrasiyo oyle ezik karakterleri coolca yeniyo sonra zoro cekirdek uyesi yener oluyo. Zoronun doffyden 2 3 yemesini gormek isterdim keske sanji yerine saldirsaydi

Zoro cok abartilan bir karakter. Sanji yerine doffye dalsa sonuc degismezdi. Zoronun su one pieceteki tek avantaji yan ana karakter olmasi ve hikayeye gore mihawki geccek olmasi. Cok uzucu. Bence suan anca momongayi zor alir. Cekirdek uyeleri,pica ahtapot gibi degil acimazlar. Zoro gitsin momongayla ugrassin suan onu zar zor yener zaten. Bu fanatik fanlarin elinde zaten birsey yok adam gidip picayla ahtapotla falan ugrasiyo oyle ezik karakterleri coolca yeniyo sonra zoro cekirdek uyesi yener oluyo. Zoronun doffyden 2 3 yemesini gormek isterdim keske sanji yerine saldirsaydi
Dostum Momonga'da fazla gelir. Tashigi'ye ne dersin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık