Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Cracker (Handikaplı)

Kazanan kim olur?

• Zoro affetmez keser.

• Cracker maalesef doğrar.

• Berabere biter.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Ben gercekleri soyluyorum. Fujitora zoroyu yerin dibine sokuyoken,kaldi ki zoronun kendini tutmasi icin bir sebep yok, crackerin cok daha iyi dayanip karsilik verebilcegini cok rahat anliyabiliriz. Zoronun savastigi adamlar ugrasmalarina bakarakta su haliyle crackeri hayatta alamiyacagini kesinlikle soyluyorum. Ha ama su olcak one piecein gidisati ve yazarin kotulugunden dolayi zoro sacma sapan bir power up alip bir anda guclenir. Gerci ben hala seri sonunda bir amirali alcak seviyeye nasil gelecegini dusunemiyorum. Zoro o kulvarin adami degil yazarin hatasi bu. Bu karakter icin en iyisi teorilerin dogru olup olmesi.

Zoro çok abartılan bir karakter. Sanji yerine doffye dalsa sonuç değişmezdi. Zoronun şu one pieceteki tek avantajı yan ana karakter olması ve hikayeye göre mihawki geçecek olması. Çok üzücü. Bence şuan anca momongayi zor alır. Çekirdek üyeleri,pica ahtapot gibi değil acımazlar. Zoro gitsin momongayla uğraşsın şuan onu zar zor yener zaten. Bu fanatik fanların elinde zaten birşey yok adam gidip picayla ahtapotla falan uğraşıyo öyle ezik karakterleri havalı bir şekilde yeniyor sonra zoro çekirdek üyesi yener oluyor. Zoronun doffyden 2 3 yemesini görmek isterdim keşke sanji yerine saldırsaydı.
Carrot olayını da göz ardı etmemek gerek bence, baya baya ayarı yedi. Doffy olsa neler olurdu kim bilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık