Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Cracker (Handikaplı)

Kazanan kim olur?

• Zoro affetmez keser.

• Cracker maalesef doğrar.

• Berabere biter.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Her şeyi yapın Zoro vs Sanji yapmayın.Kulvarlar farklı aynı takımdalar ne diye saçma yarışlara sokuyorsunuz ki.
Her arcta boss gücü için Luffy yenildikten sonra Zoro adamını almış yaralı bir biçimde bossu oyalar.Sanji adamını almış üstüne çıkış yolu hazırlamış olur.Olayları bu Luffy'i kk yapacaklar.
O Ennies Lobby mevzusu gözlerimi kanattı.
Handikaplı başlayan Sanji vardı.Bir de dourikide ikinci düşman vardı kılıç kullanıp yumrukla ikinci olmuş bir de onun üstüne meyve yemiş biri , onun da rakibi Zoro'ydu ikisi de ezdi geçti.Tayfa fanlığı yapın la az hep karakter hep karakter.
Vsyi konuşuruz konuşmasına da daha Zoro zorlanmadı gücü ne diyecez bu adamın.Zaman atlamasından sonra haki kullanmasını gerektirecek tek rakip Pica oldu onda da sadece haki kullandı.Gözlem hakisi seviyesi belli değil yani Zoro belli değil.İçinizden geçene atın oyu.

İlk kez bir vs konusunda bir karakterin en az 2-3 yıl sonraki halinin baz alınması gerektiğini görüyorum. Gerçekten hayretler içerisindeyim. :D

O değil de birisi Sanji vs Kizaru falan açsın. Soran olursa "Son savaştan sonraki halini baz alın." deriz.

İlk kez bir vs konusunda bir karakterin en az 2-3 yıl sonraki halinin baz alınması gerektiğini görüyorum. Gerçekten hayretler içerisindeyim. :D

O değil de birisi Sanji vs Kizaru falan açsın. Soran olursa "Son savaştan sonraki halini baz alın." deriz.
+1654654165461164984323211656884, Wano'da şöyle olucak o yüzden alır diyorlar, o zaman Luffy vs Akainu filan açalım nasıl olsa o seviyeye gelicek Luffy. Senin dediğin örnekte iyi artık böyle yapalım biz de.

Sanji kaybeder ama Zoro vs Kaido açsan, Zoro'nun şansı var, seri sonu en olur derler.

İki üç yıl sonrasını baz alın diye bişey yok. Zoro şuan neyse iki üç yıl sonra Wano gösterilince aynı olacak. Karekter güç arttırmıyor.

Wano denmesinin sebebi gücünün ne olduğunu orda öğrenecek olmamız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık