Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Cracker (Handikaplı)

Kazanan kim olur?

• Zoro affetmez keser.

• Cracker maalesef doğrar.

• Berabere biter.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Yine kısır tartişma. Sabody de buluştukları zamanlara bakın orda sanji ve zoro kapışıyor ve ikisi de birbirinden etkileniyor.

Sizin anlamakta zorluk çektiğiniz şey güç ve işlev. Biri diğerinden güçlü olabilir ama diğeri öbüründen işlevli. E.oda zoro ve sanji arasındaki gücü hiçbir zaman göstermeyecektir çünkü ikisinin hayran oranı neredeyse aynı ve bunu yaparsa iki hayran kitlesinin birinin üzüleceğini biliyor. Şu ikisini ayırıp durmayın gözünüzü seveyim ya. Şu ikisini sevin daha çok keyif alırsınız.

benim anlamadığım zoroyla bu kadar dalga geçiliyo da luffy dofu law,crackeri de naminin yardımıyla yenmedi mi buna rağmen kata vs luffy anketinde luffy fark ile öndeydi dalgamı geçiyosunuz anlamıyorum ki. tamam zoro da yardımsız yenemez belki ama şu luffy zoroyu gömer şu zoroyu gömerden bi vazgeçin ya wanoya az kaldı gerçi o zaman ak koyun kara koyun belli olacak o zaman ne diyeceksiniz merak ediyorum.yok carrot zorlamışta picaya bilmem ne demişti adam kaç arc tek atarak gidiyo herşey wano için hazırlanmış neyse şimdi konuşmak çok fayda etmez wanod gelince konuşuruz.

benim anlamadığım zoroyla bu kadar dalga geçiliyo da luffy dofu law,crackeri de naminin yardımıyla yenmedi mi buna rağmen kata vs luffy anketinde luffy fark ile öndeydi dalgamı geçiyosunuz anlamıyorum ki. tamam zoro da yardımsız yenemez belki ama şu luffy zoroyu gömer şu zoroyu gömerden bi vazgeçin ya wanoya az kaldı gerçi o zaman ak koyun kara koyun belli olacak o zaman ne diyeceksiniz merak ediyorum.yok carrot zorlamışta picaya bilmem ne demişti adam kaç arc tek atarak gidiyo herşey wano için hazırlanmış neyse şimdi konuşmak çok fayda etmez wanod gelince konuşuruz.
Kardeşim anketin ilk sayfasını oku istersen

Carrot Zoro'yu zorladı diyen bir kafa yapısı ile tartışamazsın. Saçma yorumlar yapmayı kendine düstur edinmiş bir zihniyeti anlamaya çalışma boşuna. Laf olsun torba dolsun bunlarınki. Takılma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık