Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Cracker (Handikaplı)

Kazanan kim olur?

• Zoro affetmez keser.

• Cracker maalesef doğrar.

• Berabere biter.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
@Siyah Ateş Istedigin de istedigin kadar trolle. Bu adam wanoda cekirdek uye alcak guce gelcekse doffyde cekirdek uyelerinden gucsuzse zoronun drossrosada doffyi luffye birakmayip almasi lazimdi. Wanoda zoroya nolcak saniyosun vahiy gelip power up alip mi ana cekirdek uyesini alcak. Var olan gucu ve kapasitesi degismeyecek. Hele one piece evreninde butun big mom arci 1 2 gun falan. Yani demem o ki drossrosada neyse wanodada o. Wanoda cekirdek uyesi alirsa drossrosadada mingoyu alip fujiyi daha rahat tutmasi lazimdi o seviyede oluyodu cunku. Wanoda o seviyede olursa seriyi birakirim cunku abarti power uplarla coluk cocuk fanlari sevindirmeye doner seri. Ikinci bir zaman atlamasi sart. Zoro suan o seviyede kesinlikle degil wanoda hadi 1 2 yeni saldiri ogrendi yapti diyelim genede o seviyede olamaz bize gosterilenlerle. Gosterilmeyen varsa neden dressrosada yapmadi.

ama şuan Luffy>=zoro diyorum )
Düşünce özgürlüğününde bir sınırı var. Bu bildiğin sınırları zorlamak.

Zoro ile Luffy neden eşit güçte oluyorlar, bu seride hangi tayfa üyesi, yani bazılarının tabiri ile ''yancı'' kaptanına eşit olabiliyor da Zoro'ya böyle bir özellik verilmiş, akıl mantık göremiyorum.

İlk kez bir vs konusunda bir karakterin en az 2-3 yıl sonraki halinin baz alınması gerektiğini görüyorum. Gerçekten hayretler içerisindeyim. :D

O değil de birisi Sanji vs Kizaru falan açsın. Soran olursa "Son savaştan sonraki halini baz alın." deriz.
Koca seride 2-3 kez göründüğü halde yonkou kapıştıranları da gördük biz.:)
Gerçi beklenti meselsi.

Birde ilk mesajı okumanı öneririm.

@Densetsu no Samurai
La sen hele hiç konuşma ya. :/ Hem Cracker>Dof diyen adamsın güya ama şimdi de gelmiş Zoro zaten Cracker'ı yenebilecek seviyede diyorsun. Gülem mi ağlayam mı?

Bana göre öyle bir şey değil bu. Şimdi balık adam adasının üzerinden kaç yıl geçti ? Eeee bunca zaman Zoro seviye mi atladı ?

İki üç yıl sonrasını görün o zaman konuşun demiyoruz, adamın gücünü görün sonra konuşun diyoruz. Bunu sidik yarışına çevirmemize gerek yok. Karekter güç artışı alacaksa bile aynı artış yani dövüş içinde sınırları aşma olayı burda da geçerli olabilir. Olmayadabilir tabi ama sonuç olarak yaptığın çıkarımda haklı sayılmazsın.
O daha kötü yav. Bari kendisini aşacak falan de de biraz makul olsun. :/ Neyse gelsin bakalım şu Wano.

Zamanında Luffy için "Cracker seviyesinde değil çünkü Nami yardım etti ve üstüne de bir sürü bisküvi yiyerek sınırsız G4'e ulaştı. Torpil üstüne torpil." diyen kişiler şimdi Zoro zaten o seviyenin adamı diyorlar. Eh be kardeşim helal olsun valla. :D

Derdim karakterler değil yeminle. Bir şey yazdığımda, yukarıdaki şeyleri savunan adamların gelip bu konuda bana bambaşka şeyler yazmasına tav oluyorum ben. Biraz tutarlı olun ağalar. Siyasetçiler gibi milletin aklıyla dalga geçiyorsunuz. :/ Hayır şunları yazınca da Zoro hater'ı oluyor adımız. Yeminle sıkıldım artık şu saçma tartışmalardan. Uzun bir süre yazmayacağım bu tarz konulara.

@Raiden coluk cocuklar mi, yoksa cok gaza gelip mantikli dusunme yetisini kaybeden fanlarmi cozemedim. Ikiside olabilirler. Burda cok biliyolarmis gibi yazarlar bakmisin baska konuda tam tersini soyluyolar.Oda da sanildigi gibi zeki bir yazar degil. Bi bakarsin zoro sacma sapan power up almis jacki yeniyor okuyanlarin yarisi birakir.

Zoro'nun Dressrosa'daki karekterlerin yarısından fazlasını almasıda saçmaydı.
Alışın saçmalık olarak dördügünüz şeylere. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık