Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro & Sanji vs. Donquixote Doflamingo & Charlotte Katakuri

Hangi takım kazanır?

• Zoro&Sanji parçalar

Kullanılan: 60 38.5%
  • Katakuri&Doflamingo inletir.

Kullanılan: 96 61.5%

• Kullanılan toplam oy
    156
Sanji ve Ziro diye ayirmaya gerek yok. Sanji'ye fark atalı +800 bölüm oluyor zaten. Zoro konusuna gelince orda bir duracaz, bir mola, bir cuaaara arası vericez. Zoro tayfada en çok p-up cephanesine sahip olan adam ve bu cephaneler hala boşalmadı. Fark atma gibi bir durum hiç olmadı ve olmayacak kısacası.
Belki Zoro Luffy'e fark atar, neden olmasın. :bilmem:

Ama meyveler pek uygun olmamış @Calgara. Zoro'nun zaten Ashura'sı var yıkık Sanji'nin de ateş yeteneği. Yani zaten bu adamların yapabildikleri benzer şeyleri koymak yerine daha farklı meyveler verebilirdin.
Yav bile bile çok uçuk kaçık meyveler vermedim. Kimsenin istemeyeceği meyveler olsun ama güçleri de biraz artsın mantığıyla verdim. Yoksa Sanji'ye Goro Goro, Zoro'ya da fizik gücü yüksek zoan verirdim. Hatta anka meyvesi falan.
Ya ben bu vs hikayesinde anlatmak istediğimi anlatamadım yada insanlae şuan Zoro'yu Yc3 altı görüyor.

Sanji ve Ziro diye ayirmaya gerek yok. Sanji'ye fark atalı +800 bölüm oluyor zaten. Zoro konusuna gelince orda bir duracaz, bir mola, bir cuaaara arası vericez. Zoro tayfada en çok p-up cephanesine sahip olan adam ve bu cephaneler hala boşalmadı. Fark atma gibi bir durum hiç olmadı ve olmayacak kısacası.
En fazla p.up cephanesine sahip adam açık ara Luffy'di.Ki 2 tane çok sağlam p.up aldı bile.Daha alacağı meyve uyanışı,ileri h.haki,g5 ? p.upları var.Zoro'ya 1 tane geldi bile,3 tane daha gelir maks.Net gelicek bu kara kılıç muhabbeti olur,ileri silahlanma bilmiyorsa Zoro onu öğrenir,k.haki p.upu gelir belki bide.

Yc3'ün tuttuğu Mihawk, Kara kraldan daha donanımlı yaptı diyorsun Zoro'yu ? Tamam 320 milyon. Marimo Kafa :D jsjskd

En fazla p.up cephanesine sahip adam açık ara Luffy'di.Ki 2 tane çok sağlam p.up aldı bile.Daha alacağı meyve uyanışı,ileri h.haki,g5 ? p.upları var.Zoro'ya 1 tane geldi bile,3 tane daha gelir maks.Net gelicek bu kara kılıç muhabbeti olur,ileri silahlanma bilmiyorsa Zoro onu öğrenir,k.haki p.upu gelir belki bide.
Rinnegan açacaktı daha.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık