Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro & Sanji vs. Donquixote Doflamingo & Charlotte Katakuri

Hangi takım kazanır?

• Zoro&Sanji parçalar

Kullanılan: 60 38.5%
  • Katakuri&Doflamingo inletir.

Kullanılan: 96 61.5%

• Kullanılan toplam oy
    156
O değil de kaptanlarının güç bela devirdiği iki arc bosslarını 2v2de alamamaları beni biraz düşündürdü. Luffy farkı diyelim geçelim:hmm:.
Ayrıca zoro ve sanjinin tembele alıştığı da bir gerçek. Brook bile bm ile versusa girip eklemlerini açıyordu.

Yav bile bile çok uçuk kaçık meyveler vermedim. Kimsenin istemeyeceği meyveler olsun ama güçleri de biraz artsın mantığıyla verdim. Yoksa Sanji'ye Goro Goro, Zoro'ya da fizik gücü yüksek zoan verirdim. Hatta anka meyvesi falan.
Ya ben bu vs hikayesinde anlatmak istediğimi anlatamadım yada insanlae şuan Zoro'yu Yc3 altı görüyor.
Yc3 altı görmüyoruz karşıda Yc2 ve Yc1 var. Ve biri ekstra bir adam. Sanji'nin bu adanları eğlendirmesi bile mümkün değil. Şuan yenme durumu Dofa karşı olur ama. Yc3 ve Yc2 arasında ciddi bir fark vsr Yc2 ve 1 arasında olduğu gibi. Zoro vs Dof açsan.. Zoro'ya verebilirdim. Son power upla birlikte ama Katakuri ikisini birbirine vurur.

Yc3 altı görmüyoruz karşıda Yc2 ve Yc1 var. Ve biri ekstra bir adam. Sanji'nin bu adanları eğlendirmesi bile mümkün değil. Şuan yenme durumu Dofa karşı olur ama. Yc3 ve Yc2 arasında ciddi bir fark vsr Yc2 ve 1 arasında olduğu gibi. Zoro vs Dof açsan.. Zoro'ya verebilirdim. Son power upla birlikte ama Katakuri ikisini birbirine vurur.
Sana göre Zoro şuan Wano'da herkesin beklediği gibi sınırlarını zorlayarak/aşarak dövüşse hangi seviyeye çıkar?

Dof'u kaşrıya atın Katakuri üçüne birden alsın hem Gözlemiyle şov yapar. Dof karşıda olmasa kata'nın can sıkıntısını bile öldüremez karşı taraf.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık