Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro & Sanji vs. Donquixote Doflamingo & Charlotte Katakuri

Hangi takım kazanır?

• Zoro&Sanji parçalar

Kullanılan: 60 38.5%
  • Katakuri&Doflamingo inletir.

Kullanılan: 96 61.5%

• Kullanılan toplam oy
    156
Tamam arc sonu Yc2 olacağını düşünüyorsun. Peki Wano arcindan sonra böyle bir meyve yese, o kılıçları alsa ve adada 1 ay boyunca canavarlarla ve Sanji ile vs atsa ne seviyeye gelir? YC2 de çakılı kalır mı? Hiç mi seviye atlamaz?
Wano sonu yazmıyor konuda 1. Her canavar döven Yc2'den Yc1 atlasa ohooo. Hele Sanji gibi bana göre Suit olmasa ilk dört komutan etmeyecek adam ile antrenman yaptı diye. Yc2 iken Yc1 mi olunuyormuş şimdi. Dof sürekli Sanji'ye çeyrek atsa ve İpleri ile kontrol edip canavarları birbirine kestirse yc2 iken Kata seviyesi mi olacak ? :ehe: Yc2 ve 1 arasında ciddili bir fark var.

Wano sonu yazmıyor konuda 1. Her canavar döven Yc2'den Yc1 atlasa ohooo. Hele Sanji gibi bana göre Suit olmasa ilk dört komutan etmeyecek adam ile antrenman yaptı diye. Yc2 iken Yc1 mi olunuyormuş şimdi. Dof sürekli Sanji'ye çeyrek atsa ve İpleri ile kontrol edip canavarları birbirine kestirse yc2 iken Kata seviyesi mi olacak ? :ehe: Yc2 ve 1 arasında ciddili bir fark var.
O konuya da gelelim. Şuan Zoro'nun hiç ciddi dövüşünü gördük mü? Arc sonu dediğin zaten bu adamın sınırlarını göstermesi olacak.
Sanjiyi ise suitinden ayrı tutmamak gerekiyor. Suit ile beraber sence şuan sınırlarını zorlayacağı bir savaşa girse hangi seviyede performans gösterir? Bence YC3.
Üstüne Sanji de gücünü arttiracak meyve ve En az YC2 olacak Zoro ile 1 ay dövüşecek.
Yani Yc2 zoro ve Yc3 Sanji meyveleri yutup 1 ay hem birbirleri ile hemde O adadaki canavarlar ile talim yapacak. Bu olaylardan sonra Sanji hala Dof seviyesine çıkamıyorsa da bilemem. Bence Dof Yc3 seviyesi. Zoro'nun zaten bu arc sonu bile Yc1 olmasını bekliyorum ama hadi senin dediğin gibi Yc2 olsa bile yine bu kadar p-up ile Yc1 pek âlâ olabilir.

Kara Kral'la çalışan adam 6 ay önce bırakıp gitmiş Zoro 2 seneyi doldurmuş. Bu bir. Ikincisi Kara Kral'ın Luffy'ye vereceği haki eğitiminin Mihawk'ın Zoro'ya vereceği haki eğitiminden daha nitelikli bir eğitim olduğu gerçeği nerede yazıyor ? Luffy Rayleigh'in eliyle kırdığı kelepçelerin mantığını daha Wano'da yeni çözdü. Rayleigh her şeyi göstermiş mi yani ? Hayır. Bunun karşısında Mihawk Zoro'ya kılıcına çentik atılmayacak. Bunda uzmanlaşana kadar sana içki haram diyerek Zoro'yu en azından silahlanmanın bir dalında uzmanlaştırıyor. Ben sana temelleri öğrettim diyip öğrencisini postalamıyor.
Sonra gözlemini Tashigiden hallice bırakıp bir de Gözünü kör ediyor. İyiymiş :good:

O konuya da gelelim. Şuan Zoro'nun hiç ciddi dövüşünü gördük mü? Arc sonu dediğin zaten bu adamın sınırlarını göstermesi olacak.
Sanjiyi ise suitinden ayrı tutmamak gerekiyor. Suit ile beraber sence şuan sınırlarını zorlayacağı bir savaşa girse hangi seviyede performans gösterir? Bence YC3.
Üstüne Sanji de gücünü arttiracak meyve ve En az YC2 olacak Zoro ile 1 ay dövüşecek.
Yani Yc2 zoro ve Yc3 Sanji meyveleri yutup 1 ay hem birbirleri ile hemde O adadaki canavarlar ile talim yapacak. Bu olaylardan sonra Sanji hala Dof seviyesine çıkamıyorsa da bilemem. Bence Dof Yc3 seviyesi. Zoro'nun zaten bu arc sonu bile Yc1 olmasını bekliyorum ama hadi senin dediğin gibi Yc2 olsa bile yine bu kadar p-up ile Yc1 pek âlâ olabilir.
Ortada Sanji'nin gücünü arttıracak bir meyve yok ayrıca Yc3 ve Yc2 gücünde olan adamlar ölümüne vs atsa Yc1'e çıkılmıyor yani öyle bir dünya yok.. Dof hem nasıl Yc3 yav. Jack, Vista, Smoothie'den zayıf veya onların seviyesinde olmadığını bize gücü ile gösterdi. Cracker, Jozu ve Queen ile gayette savaşır onu da söyleyeyim.

Ortada Sanji'nin gücünü arttıracak bir meyve yok ayrıca Yc3 ve Yc2 gücünde olan adamlar ölümüne vs atsa Yc1'e çıkılmıyor yani öyle bir dünya yok.. Dof hem nasıl Yc3 yav. Jack, Vista, Smoothie'den zayıf veya onların seviyesinde olmadığını bize gücü ile gösterdi. Cracker, Jozu ve Queen ile gayette savaşır onu da söyleyeyim.
Potansiyelleri varsa neden olmasın? Luffy veya diğerleri nasıl level atlayıp güçleniyor?
He Zoro ve Sanji'nin potansiyelleri az veya bu kadar mı diyorsun?

Potansiyelleri varsa neden olmasın? Luffy veya diğerleri nasıl level atlayıp güçleniyor?
He Zoro ve Sanji'nin potansiyelleri az veya bu kadar mı diyorsun?
hayır Dof kendi seviyesinde daha zayıf bir adamla savaşıp. Dev hayvanlarla savaştığı için Yc2 iken Katakuri ile vs atamaz. Katakuri ve dof arasında inanılmaz ciddi bir güç farkı var çünkü. Dof istediği kadar potansiyelli olsun. Bir karakter o seviyenin adamını aşamadığı sürece nasıl geçiyor o karakteri.

Sanji ve Zoro önce Katakuri'yi alsın, sonra Dofoamingo'yu konuşuruz.
Ben ciddi ciddi Katakuri'nin ikiliyi dövebileceğini düşünüyorum.

Bu bölüm bu daha netleşir.

Dof vs Sanji / Kata vs Zoro

Wano'daki Power up almış halleriyle eski arc bosslarına diş geçirebilir duruma geldiklerini düşünüyorum. Zoro/Sanji parçalar :a:

Edit: Zoro ve Sanji'nin konuya özel boostlandığını yeni fark ettim. Edit öncesi yorumum boostlanma olmamış hallerine göredir.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık