Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro & Sanji vs. Donquixote Doflamingo & Charlotte Katakuri

Hangi takım kazanır?

• Zoro&Sanji parçalar

Kullanılan: 60 38.5%
  • Katakuri&Doflamingo inletir.

Kullanılan: 96 61.5%

• Kullanılan toplam oy
    156
Belki Zoro Luffy'e fark atar, neden olmasın. :bilmem:
Orası bana göre kesin zaten ;)

Yav bile bile çok uçuk kaçık meyveler vermedim. Kimsenin istemeyeceği meyveler olsun ama güçleri de biraz artsın mantığıyla verdim. Yoksa Sanji'ye Goro Goro, Zoro'ya da fizik gücü yüksek zoan verirdim. Hatta anka meyvesi falan.
Ya ben bu vs hikayesinde anlatmak istediğimi anlatamadım yada insanlae şuan Zoro'yu Yc3 altı görüyor.
Anladım.

Az kaldı. Birilerinin bir şeylerin farkına varma zamanı geliyor.

En fazla p.up cephanesine sahip adam açık ara Luffy'di.Ki 2 tane çok sağlam p.up aldı bile.Daha alacağı meyve uyanışı,ileri h.haki,g5 ? p.upları var.Zoro'ya 1 tane geldi bile,3 tane daha gelir maks.Net gelicek bu kara kılıç muhabbeti olur,ileri silahlanma bilmiyorsa Zoro onu öğrenir,k.haki p.upu gelir belki bide.

Yc3'ün tuttuğu Mihawk, Kara kraldan daha donanımlı yaptı diyorsun Zoro'yu ? Tamam 320 milyon. Marimo Kafa :D jsjskd
Kara Kral'la çalışan adam 6 ay önce bırakıp gitmiş Zoro 2 seneyi doldurmuş. Bu bir. Ikincisi Kara Kral'ın Luffy'ye vereceği haki eğitiminin Mihawk'ın Zoro'ya vereceği haki eğitiminden daha nitelikli bir eğitim olduğu gerçeği nerede yazıyor ? Luffy Rayleigh'in eliyle kırdığı kelepçelerin mantığını daha Wano'da yeni çözdü. Rayleigh her şeyi göstermiş mi yani ? Hayır. Bunun karşısında Mihawk Zoro'ya kılıcına çentik atılmayacak. Bunda uzmanlaşana kadar sana içki haram diyerek Zoro'yu en azından silahlanmanın bir dalında uzmanlaştırıyor. Ben sana temelleri öğrettim diyip öğrencisini postalamıyor.

Yc2. Yani Vista, Smoothie, Jack, Yasopp gibi adamları aşıp. Jozu, Queen, Lucky Roo, Shiryu ;), Cracker gibi adamların seviyesine gelir. Veya ufak bir fark atar
Tamam arc sonu Yc2 olacağını düşünüyorsun. Peki Wano arcindan sonra böyle bir meyve yese, o kılıçları alsa ve adada 1 ay boyunca canavarlarla ve Sanji ile vs atsa ne seviyeye gelir? YC2 de çakılı kalır mı? Hiç mi seviye atlamaz?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık