Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro & Sanji vs. Donquixote Doflamingo & Charlotte Katakuri

Hangi takım kazanır?

• Zoro&Sanji parçalar

Kullanılan: 60 38.5%
  • Katakuri&Doflamingo inletir.

Kullanılan: 96 61.5%

• Kullanılan toplam oy
    156
Zoro'nun bunca şeye rağmen sağkolun yanından bile geçmeyeceğini düşünenler sanırım şuan yc4 falan olduğunu düşünüyorlar.

Herkesin kendi düşüncesi/hayali tabi ama bu denklemde açık ara en güçlünün Zoro olduğunu düşünüyorum. Şuan bile limitlerini zorlayarak Sağkol seviyesine çıkabilir. Üstüne çok kullanışlı meyve ve kaliteli kılıçlar veriyorum. Arc sonu alacağı p-up yok Zoro'nun aslında. Şuan ki potansiyelinin tamamına ulaşacak sadece. Ve bunun üstüne meyve kılıç ve alışması için 1 ay verdim zaten.
Neyse benim düşünceme göre burada güç sıralaması Zoro>Kata>Sanji>Dofy

Katakuri mi Zoro ve Sanji mi olsa daha iyi olurdu. Dof sanjiye çeyrak atmıştı şimdi yarım atar ıdkdmdm. Kata Zoro'ya Çeyrek atar. Ichijiden daha uzun dayansa bile dokunamaz

Herkesin kendi düşüncesi/hayali tabi ama bu denklemde açık ara en güçlünün Zoro olduğunu düşünüyorum. Şuan bile limitlerini zorlayarak Sağkol seviyesine çıkabilir. Üstüne çok kullanışlı meyve ve kaliteli kılıçlar veriyorum. Arc sonu alacağı p-up yok Zoro'nun aslında. Şuan ki potansiyelinin tamamına ulaşacak sadece. Ve bunun üstüne meyve kılıç ve alışması için 1 ay verdim zaten.
Neyse benim düşünceme göre burada güç sıralaması Zoro>Kata>Sanji>Dofy
Reis o kadar güçlü ki millet mantığına sığdıramıyor yok ya o kadar da güçlü değildir diyorlar :oleyo2:

@RocheFelix anlaşıldı ilk kelleyi senin önüne atacaz :at:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık