Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger'ın Gücü ve Dövüş Stili

Roger'ın gücü ve dövüş tarzı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Sana demedim altta dediğimi. :)
Nasıl yiyecek meyve WB'deyken. Hadi onda değilse de Roger öldükten sonra meyveyi WB mi yemiş yani? :/

Zaten ikisi dövüşürken WB'de deprem meyvesi vardır.
Hiç belli olmaz o yüzden sordum ya işte belkide dövüşürken ikisindede meyve yoktu.O yüzden sordum ya bu konuyla ilgili bir şey varmı açıklana yani roger zamanında Wb'de deprem meyvesi varmıydı ?Daha sorim mi :D çok sormuşum ya.

Sen Garp'a yalancı mı diyorsun? :s
Yok, Garp yalan söyleyemeyecek kadar saf bir adam. Roger için baldan KK oldu diyor ki doğruluğuna kesinlikle inanıyorum. Diğer hususta şu bir gerçek ki dağ var DAĞ var. Garp'ın bahsettiği dağ, bizim tepe dediğimiz türden ve tek yumrukta yıkıp yıkmadığı şaibeli. Defalarca vurmuştur bence ki antrenman yaptım diyor zaten. :)

Yok, Garp yalan söyleyemeyecek kadar saf bir adam. Roger için baldan KK oldu diyor ki doğruluğuna kesinlikle inanıyorum. Diğer hususta şu bir gerçek ki dağ var DAĞ var. Garp'ın bahsettiği dağ, bizim tepe dediğimiz türden ve tek yumrukta yıkıp yıkmadığı şaibeli. Defalarca vurmuştur bence ki antrenman yaptım diyor zaten. :)
Tek yumrukla yıktı diyen yok zaten, ama yumrukla yıkmış. Roger da pekala yıkabilir yumrukla, onu diyorum. :S
Ayrıca onun tepe olduğunu nereden biliyorsun? Dağ diyor adam. :/
http://www.mangastream.to/one-piece-chapter-720-page-10.html

kör topal

Reiper son zamanlarda kendi düşüncelerini kesinmiş gibi yazıyorsun yaw. Nereden biliyorsun Garp'ın yalan söyleyemeyecek kadar saf olduğunu o adamda Luffy gibi ciddi olduğu zamanlar da var saf olduğu zamanlarda. Üstüne tepe olduğunu nereden biliyorsun yada birkaç yumrukla yıktığını? Adam dağ diyor tepeyle ne alaka :/.

Hayvani bi haki.H.Hakinin en üstün tekniklerini kullanarak düvüşüyordu (Bence) Kılıcı bilmem.Bence meyvesizdi.Bunun sebeplerinden biride onu meyve ile hayal edememem.Düşünsenize Roger gomu gomu no bilmem ne diyor :D Kılıca gelirsek bence kullanmıyordu.Daha önce Marco ve Pekoms'u da kılıçla gördük lakin onları kılıçla dövüşürken görmedik :) Dediğim gibi İnanılmaz bi B.Haki Ve H.Haki süper K. haki ile KK oldu bu adam :) Tekrar yineliyorum bence

@Alpamis
Roger'in iyi biri olduğuna ikna oldum.
Mangal yürekli,Allah ne verdiyse dalan bir tip bekliyorum,üstüne de Rayleigh'in o sadece her şeyin sesini duyuyordu diyerek bahsettiği her şeyin sesini duyma gücüyle doğaya hükmediyor,madde üzerinde tasarrufta bulunuyor ve bu şekilde anlaşılamaz bir biçimde yenilmez oluyordu.
Harbi mi ? :D Öncesinde kötü biri olduğunu mu düşünüyordun ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık