Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger'ın Gücü ve Dövüş Stili

Roger'ın gücü ve dövüş tarzı?

• Kullanılan toplam oy
    217
kılıç kullandığını ama tabancayı BB gibi son çare olarak kullandığını düşünüyorum

kör topal

Ben tabanca kılıç ta kullanıyor ama asıl olayının haki ve doğaya hükmetme olduğunu düşünüyorum. Seçeneklerde 4'ü de olmadığı için kılıç ve tabancayı seçtim.

İlla ki farklı yanları vardır. Ama genel itibari ile herkes Luffy'e benzetiyor. D.nin iradesi gibi miras kalan bir şey varken de normal bence.
Forumda çok kaliteli teori üreten üyeler varmış önceden şimdi de var orası ayrı konu teoriye göre Roger'in willi Zoro'da,bu teori beni çok etkilemiş olacak ki bende Roger'in Luffy den çok farklı biri olduğu şeklinde kalmış hatırımda.Senin yorumlardan sonra Luffy'nin bazı konular hariç Roger'e benzediğine ikna oldum.

Forumda çok kaliteli teori üreten üyeler varmış önceden şimdi de var orası ayrı konu teoriye göre Roger'in willi Zoro'da,bu teori beni çok etkilemiş olacak ki bende Roger'in Luffy den çok farklı biri olduğu şeklinde kalmış hatırımda.Senin yorumlardan sonra Luffy'nin bazı konular hariç Roger'e benzediğine ikna oldum.
Bilmiyorum. Dediğiniz gibi de olabilir. Ama her gittiği yerde ki kişiler Luffy'i görünce Roger'ı anımsıyor. Garp'ın dediği saf çocuksu halleri felan ben de Luffy gibi bir kimlik oluşturuyor. Zaten illa ki göreceğiz Roger'ı. Rayleigh ile Shanks'te Roger'a benzetttiler bu arada resmen.:D

Son düzenleme:

Roronoa Zoro

O teori en kıymetli Zoro fanı @ArishiTeRu'ya ait. Zoro-Kami-Sama fanları liderliğini kendisine devrecedektim ama fazla takılmıyor buralarda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık