Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger'ın Gücü ve Dövüş Stili

Roger'ın gücü ve dövüş tarzı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Bariz olan bir kaç şeyr, bariz olmayan binlerce kanıt sunsan bile bir anlamı yok. Yani Gan fall kami Roger'ın arkadaşı diye Roger iyi mi oluyor? Rayleigh iyi bir insan mı ki Roger'ın iyi olup olmamasıno önemsesin. O ada katledirken Rayleigh'te oradaydı. Son olarak Tanrı iyi değildir. Emin ol Şeytan bile Tanrı'dan daha iyi niyetlidir.
Rayleigh kendini yakalatıp milleti soyuyor :D Daha ilk larşılaşmaları bile çalığı botta.

Bariz olan bir kaç şeyr, bariz olmayan binlerce kanıt sunsan bile bir anlamı yok. Yani Gan fall kami Roger'ın arkadaşı diye Roger iyi mi oluyor? Rayleigh iyi bir insan mı ki Roger'ın iyi olup olmamasıno önemsesin. O ada katledirken Rayleigh'te oradaydı. Son olarak Tanrı iyi değildir. Emin ol Şeytan bile Tanrı'dan daha iyi niyetlidir.
Bir şey demiyorum zaten. Ama kesin bir durum yok yani. Son olarak konumuzla alakası yok.:S Hadi onları geçtim Crocus ve Kureha var.:D

Hem Meyve kullanıyordu hemde silah bence ama lastik meyvesi olduğunu sanmam öyle olsa biri söylerdi heralde :D

Roger zamanında Wb'de deprem meyvesi varmıydı hatırlamıyorum ama roger deprem meyvesi yemişmidir diye düşündüm ama öyle olsa marineler söylerdi gibi geliyor ve konuyu uzatmadan size soruyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık