Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Crocodile

• Konbuyu başlatan Marco El Phoenix
  • Başlangıç tarihi

Lucci vs Crocodile

• Kullanılan toplam oy
    179
2 sene önceki hallerinde Croco az bir adım öndeydi de ondan.Şu an lucci aynı luffy gibi çıldırmış da geri dönmüş gibi duruyor.Eğer crocodan bir sürpriz çıkmazsa yani Mihawk seviyesi civarı bir sürprizden bahsediyorum artık Lucci daha önde 2 yıl sonra.
İki sene önce de alamazdı. Dediğim gibi logia avantajı var ama Lucci zaafını farkederse ki adam g2'yi analiz etti o zaman Crocodile'ı komaya sokar.:D

Cp0Lucci

2 sene önceki hallerinde Croco az bir adım öndeydi de ondan.Şu an lucci aynı luffy gibi çıldırmış da geri dönmüş gibi duruyor.Eğer crocodan bir sürpriz çıkmazsa yani Mihawk seviyesi civarı bir sürprizden bahsediyorum artık Lucci daha önde 2 yıl sonra.

Aradaki fark öyle böyle değil gördüğün üzere

Jozu'nun saldırısına dayandı diyeceksiniz, ama Lucci değil 1 vuruşa 3-4 vuruşa gene dayanırdı 2 yıl önce Jozu'nun o saldırısından

Bence de lucci kazanir da 13 yaşında ki haliyle falan kıyaslamıssın olmamış o :hıh: Nicki değiştirerek çok doğru bi karar verdin :alkis:
Lucci 13 yaşında '' Top mermilerine '' dayanmış bir karakter, Croco 2 yıl önce vücuduna alsa top mermilerini geberip gider :D

Lucci 13 yaşında level 6 seviyesindeki adamın başını almış ( Ülke ele geçiren birisinin ) bence Lucci'yi küçümseme 13 yaşında bile canavarmış Grand Line ın ilk yarısına göre.

Jozu'nun saldırısına dayandı diyeceksiniz, ama Lucci değil 1 vuruşa 3-4 vuruşa gene dayanırdı 2 yıl önce Jozu'nun o saldırısından
Luffy'nin kırmak için G4 açtığı Crackerin bisküvi zırhını Crocodile tek eliyle toz edebilir mesela. Birinin meyvesi başka bir meyveye çok üstünken diğerinin meyvesi -'de olabilir. Ve bu iki karakterin farklı meyve güçlerini ana karakter üzerinden bu şekilde yorumlamak mantıksız.

Zoanların dayanıklılığı diğer meyvelerden daha fazladır yani daha fazla dayanması normal. Tabi bu dayanıklılığıda Crocodile tek eliyle tuz buz edebilir.

Lucci 13 yaşında '' Top mermilerine '' dayanmış bir karakter, Croco 2 yıl önce vücuduna alsa top mermilerini geberip gider :D

Lucci 13 yaşında level 6 seviyesindeki adamın başını almış ( Ülke ele geçiren birisinin ) bence Lucci'yi küçümseme 13 yaşında bile canavarmış Grand Line ın ilk yarısına göre.
Croco num da NW görmüşlüğü WB geçmişi var ona bakarsan ikisi de luffy mağduru bana kalırsa croconun gecmisi daha kuvvetli topun tankin pek bi önemi yok seride.

Cp0Lucci

Luffy'nin kırmak için G4 açtığı Crackerin bisküvi zırhını Crocodile tek eliyle toz edebilir mesela. Birinin meyvesi başka bir meyveye çok üstünken diğerinin meyvesi -'de olabilir. Ve bu iki karakterin farklı meyve güçlerini ana karakter üzerinden bu şekilde yorumlamak mantıksız.

Zoanların dayanıklılığı diğer meyvelerden daha fazladır yani daha fazla dayanması normal. Tabi bu dayanıklılığıda Crocodile tek eliyle tuz buz edebilir.
Croco kurutur diyorsun ama kısılmış güç bariz, Op evreninde belli seviyedeki adamları öyle kolayca gelip kurutamaz. Lucci'de sadece dayanıklılık yok , saldırı gücüde çok fena '' Rankyaku gaichou ile gemideki çeliği kolayca kesiyor '' . Hız olarak Lucci üstün, dövüş yeteneği olarak Lucci üstün, dayanıklılık ve fiziksel güç olarak Lucci üstün, Croco'nun tek avantajı var kurutma o da Lucci yakalanmaz diye düşünüyorum malca. Acemi Luffy yok karşısında cp9 tarihinin en güçlüsü var , 13 yaşında adını duyurmuş birisi var. Croco ile aralarındaki farkı görebilirsin, sırf hakisi yok diye küçümseme 2 yıl önce.

Croco num da NW görmüşlüğü WB geçmişi var ona bakarsan ikisi de luffy mağduru bana kalırsa croconun gecmisi daha kuvvetli topun tankin pek bi önemi yok seride.
Crocodile'ı yenecek seviyedeki Koramiral Doberman niye anlatıyor o zaman o yaşta toplara dayanmasını ? Pekoms bile Bege'nin adamları tarafından sırtına kurşun yiyip bilincini kaybediyor, Lucci 13 yaşında dayanıyor top mermilerine. Sengoku'nun dediği '' Level 6 dan kaçanlar ülke ele geçirir '' diyor. Lucci 13 yaşındayken Doberman'ın söylediğine göre Level 6 seviyesinde bir adamın başını almış işte, manga ortada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık