Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Crocodile

• Konbuyu başlatan Marco El Phoenix
  • Başlangıç tarihi

Lucci vs Crocodile

• Kullanılan toplam oy
    179
Lucci amiral olsa sırıtmayacak, bilakis bu rütbeyi sonuna kadar hak edecek bir adam.

Çalıştıkça güçlenen bir meyve türüne, küçük yaşlarda bile hükumetin olayları bastırmak için görevlendirdiği büyük bir potansiyeli olmasına ve bu potansiyele bağlı olarak iki haki türünü de geliştirebileceğine, zeki bir karakter olmasına dayanarak diyorum. Croco'nun Lucci karşısındaki kazanma şansı %12. Tahmin Hawkins'ten bu arada. Gayet güvenilir olduğunu düşünüyorum :)

Crocodile serinin dinamikleri tam oturtulmadan karşılaşılan bir boss olduğu için kazazededir.Logiaların hakiyle olan ilişkisi hala da tam oturmuş değil,en azından benim kafamda soru işaretleri var.Zoro'nun Monet'i kesişi vs..bu serinin dövüşleri senaryo üzerine kurulu olduğu için belli başlı güçler var ama şu şunu yener diye bir şey yok zaten haki de bunun adı.O yüzden forum hakisi çok olan kazanır diyor ya.Haki ne demek Oda senin kazanmanı istiyor demek.Bellamy 'den bir ton dayak yiyen sonrada Dof'u döven Luffy buna çok iyi örnek,Bellamy kim ki Luffy'nin hakisini aşsın yok o anda kızmış Bellamy abimize güç gelmiş acındırıklı olacak ya.Croco'ya dönecek olursak yeni dünyada bulunmuşsa bir şekilde o logia savunmasını biliyor olması gerek.

Diğer yandan croco o kadar kötü yenildi ki Luffy'e ne desem boş yani bir kere vurabilse Lucci yenermiş gibi geliyor.Haki bildiğini varsayarsak Lucci'nin (ki bilmeyen kalmadı seride) Tashigi kadar hakisi bile olsa yeter.Croco'nun karizması öyle böyle çizilmedi yani bu adam hafife aldı ondan yenildi tarafı kalmadı.Luffy'nin o haliyle attığı yumruğa giden Croco, Lucci'nin şimdiki haliyle nefes almasından zatürre olur değil ki aralarında bir kapışma geçsin.

Mf'de nasıl oldu da Mihawk'ın(hadi o neyse ona posta koymayan kalmadı mfde zaten) ve Sakazuki'nin karşısına dikildi.Herhalde bir an durdurup sonrasında "Pardon sizi birine benzettim." demiştir.Wb'ye atarlanmasını ise impel downdaki diğer salakların gaza gelip "Wb'ye dalacaz" demesiyle aynı görüyorum.Croco inanılmaz bir power up ile gelirse ilerde belki bir ihtimal aralarında bir mücadele olabilir, şimdilik Lucci kolay kazanır.

Cp0Lucci

Zaman dilimlerine göre yorumlarsam ;

13 yaşındaki Lucci vs 2 yıl önceki Crocodile tartışılır, ama Croco bir kum adam olmasına rağmen 2 yıl önce Alabastayı ele geçiremedi ( Kum ülkesini ) bu derece zayıf bir izlenim verdi bana

2 yıl önceki Lucci vs 2 yıl önceki Crocodile

Lucci'nin elinde 3-5 damla kan olsa meyveye geçmeden Franky'e yaptığını yapardı Croco'ya bence, insanlar Lucci'de 2 yıl önce haki yok diye yenemez diyorda Lucci dediğimiz adam bir bakışta G2'yi Luffy'e anlatıyor , adam olay çözücü zaten sıvı maddelere olan zayıflığını bulur Crocodile'ın. Aynı zamanda ajan zeka seviyeside güç seviyeside Croco'nun çok yukarısında bu karakter.

Croco gitsin Blueno-Kumadori-Chapapa ile dövüşsün onları yenebilir mi ondan bile emin değilim 2 yıl önce.

Zaman dilimlerine göre yorumlarsam ;

13 yaşındaki Lucci vs 2 yıl önceki Crocodile tartışılır, ama Croco bir kum adam olmasına rağmen 2 yıl önce Alabastayı ele geçiremedi ( Kum ülkesini ) bu derece zayıf bir izlenim verdi bana

2 yıl önceki Lucci vs 2 yıl önceki Crocodile

Lucci'nin elinde 3-5 damla kan olsa meyveye geçmeden Franky'e yaptığını yapardı Croco'ya bence, insanlar Lucci'de 2 yıl önce haki yok diye yenemez diyorda Lucci dediğimiz adam bir bakışta G2'yi Luffy'e anlatıyor , adam olay çözücü zaten sıvı maddelere olan zayıflığını bulur Crocodile'ın. Aynı zamanda ajan zeka seviyeside güç seviyeside Croco'nun çok yukarısında bu karakter.

Croco gitsin Blueno-Kumadori-Chapapa ile dövüşsün onları yenebilir mi ondan bile emin değilim 2 yıl önce.
Tam nickinden utan diyecektim neyse ki değiştirmissin :alkis:

Croco'yu ne denli şişirir Oda kestiremiyorum. Görünen kadarıyla Lucci alır. Ama aralarında muazzam bir fark yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık